Wpis z mikrobloga

@Trusky92: i sobie wyobrażam rewolucje przepychanki z policją, prowokatorzy policyjni i sebiksy doprowadzają do zamieszek i walki, wszędzie leżą cywile, naród się wścieka, wychodzi wiecej ludzi, policja dostaje wpierd... wychodzi wojsko macierewicza, strzela do cywilów, wojsko regularne mówi co to kur ma być i też wychodzi i napierdziela wotowców z cieżkim sprzętem i wojna domowa
Już wole żeby karakan rządził i rozkradał póki nie zdechnie ze starości
@Toszeron: Też śpię normalnie, ale jak po prostu czuję taką dziwną bezradność w środku, bardzo słabe uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że jedni mogą jawnie kraść i robić wałki przy korycie, a my jak trybiki na to wszystko #!$%@?. Ted Kaczynski miał dużo racji w swoim manifeście, o ile nie popieram jego działań terrorystycznych, tak z treścią manifestu trafił, jesteśmy strasznie zniewoleni i to cały świat, rządy robią co chcą, a
@Defined: Chodziło mi o przenośnię, nie zaciskam dosłownie zębów. Wiesz jakoś ciężko mi odstawić coś, co decyduje o tym kto i ile mi zabiera, wyprowadzisz się od rodziców, zamieszkasz sam, utrzymasz wszystko sam to zrozumiesz o co mi chodzi. Mi nikt do budżetu nie dokłada, a rząd kradnie mi 2 tysiące jak nie więcej co miesiąc. Do lekarza muszę iść za każdym razem prywatnie bo bym zdechł, w szpitalu na sorze