Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trusky92: tak. Ja mam jeszcze gorzej, bo mieszkam z dziadkami, którzy daliby się zabić dla PiSu, więc nawet nie można się odezwać, bo afera na rok potem
  • Odpowiedz
@dominik949: Polecam tylko nocna zmiane, na stronie glownej masz gownoburze jak na onecie, na mikroblogu na dziennej ta gownoburza sie wylewa i masz multum frustratow i pieniaczy co szukaja zaczepki internetowej xD a na nocnej masz duzo gownopostow, ale tez memy i czasem ktos cos dobrego napisze, ale to trzeba wziac mikroblog/wszystko tak o 1-3 w nocy najlepiej, jedyne godzine gdy wykop jeszcze jest przystepny xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trusky92: No ja mam to samo. Już się w sumie przestałam w domu odzywać na temat polityki. Oni widzą tylko tyle, że dają. A na to że zabierają nam więcej żeby oni mogli mieć 13 emeryturki, mówią że "no z czegoś państwo musi żyć" XDD ostatnio nawet usłyszałam że Duda to zaraz po Kaczyńskim najlepszy prezydent w historii Polski
  • Odpowiedz
@Amestris: #!$%@?, że dali im 13 emeryturę jak #!$%@? podatek, który zabrał w sumie więcej xD ale nie ważne, ja babci otwarcie mówię, że plują jej w ryj, a ona się cieszy, że deszcz pada :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trusky92: aż tak to im nie mówię. No ale też mówię że ceny idą w górę, podatków przybywa, opłaty za wszystko idą w górę i w sumie wychodzą na zero po tym co dostaną od państwa, jak nie na minusie XD
Może jak to najstarsze pokolenie przeminie, to coś do ludzi dotrze
  • Odpowiedz
@Amestris: Nie moja akurat ma rigcz na pozostałe tematy, męczyła mnie jeszcze o kościół i bierzmowanie ale kiedyś jebłem jej pół godzinny wywód na temat hipokryzji i zakłamania kościoła i już wspomina raz na pół roku, że mógłbym się chociaż wyspowiadać, wtedy odpowiadam, że ja do siedziska pedofilów chodzić nie będę i elo
  • Odpowiedz
@Amestris: Ja w życiu nie będę robił czegoś tylko, żeby zaspokoić kogoś, mogę iść na kompromisy w związku, ale nie będę udawał pobożnego jak kościoła nienawidzę z całych sił i bym cały KK w Polsce zaorał, zwyczajnie czułbym się z tym źle :)
  • Odpowiedz