Wpis z mikrobloga

@buhubuhu: Z tym, że ja tak nie chcę, to mój kraj tu żyję i płacę podatki, chcę wiedzieć co rząd #!$%@? i jak decydenci sterują krajem. Kontakt z polityką mam raczej tylko w pracy, tu sobie czytam wypok/newsy, w domu mam TV ale bez żadnych stacji, tylko do yt/netflix/twitch, wiadomości nie oglądam i nie czytam brukowców, ale twierdzę, że akurat w tym momencie powinniśmy właśnie wszyscy się mobilizować i interesować
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Zidiocenie społeczeństwa niestety. Kiedyś nawet młodzi ludzie mieli większą świadomość polityczną niż dzisiejsi 20latkowie, nie mieli tyle dostępnych luksusów co my mamy. Teraz młodzi mają #!$%@? bo żyje im się dobrze, buciki najki, smartfonik flagowiec, komputer, prawie każdy kto jebnie prawko zaraz ma gruza pod chatą itd.. Problemem u nas są klapki na oczy i kolesiostwo, czyli ludzie, którzy mają wszystko w "piździe" nie chcą słuchać o polityce, nie
  • Odpowiedz
@Trusky92: Jak zobaczyłem co długopis #!$%@?ł z hot16 myślałem że kompa #!$%@? przez okno. Jak Ich rząd #!$%@? to się tak zzeruje, że zapomnę jak się nazywam.
  • Odpowiedz
Nie interesuje Cię również na co wydawane są podatki i jak zmieniane jest prawo? To prawo i podatki dotykają Cię codziennie..


@Trusky92: i jaka partia nie rządzi zawsze podatki idą w górę. Już mi się znudziło irytowania tym
  • Odpowiedz
@korporacion: Okej, ale inne partie nie #!$%@?ą takiego cyrku jawnie plując nam w ryj, kraść też trzeba umieć jak to mówią, ale ja widzę tych zaplutych oszczanych patałachów z pisu, trzymających się za ręce u rydzyka (celowo z małej) to mnie zalewa.. przecież to jest typowo zagranie pod stare baby, a za 500+ kupili patole. Mam nadzieję, że chociaż oddajesz głos na opozycję :P
  • Odpowiedz