Wpis z mikrobloga

  • 1012
Wiecie co mi się marzy w tym antyludzkim państwie?
Prawdziwa, podkreślam prawdziwa partia wolnościowa. Taka która zezwala na aborcję, na związki partnerskie, eutanazję, są sklepy otwarte w niedzielę, jest wolność wyznania, niskie podatki, mocno ograniczony socjal, dużo prywaty, niewielka ingerencja państwa w życie.
Ja bym nawet na nich nie głosowała, bo lewackie nasienie we mnie mocno, ale...
Wreszcie tym pajacom z konfederacji można by pokazać co to znaczy wolnościowa partia i że oni są jedynie śmieszną karykaturą prawicy i z wolnością mają tyle wspólnego co krowa z baletem.

#neuropa #wolnosc #libertarianizm #oswiadczenie #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
@Print_Screen: Głosowałem na tą partie w 2015 ale potem szybko stała się obiektem memów w internecie. Petru się niestety na przewodniczącego zupełnie nie nadawał i ludzie tę partię zaczęli kojarzyć jako głupie lewactwo, mimo że gospodarczo ta partia jest znacznie bardziej prawicowa od PiS (PiS jest niewiele mniej lewicowy od Razemków, tyle że kościółkowy i tradycjonalistyczny)
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Ty na 100% jesteś upośledzona - jak każdy lewak. By nie być gołosłownym pokaże Ci dlaczego (bo na pewno nie zauważysz, umysł lewaka jest płytki, jak kałuża.

Wiecie co mi się marzy w tym antyludzkim państwie?


a
  • Odpowiedz
@Antorus dla mnie gospodarczo może być tak jak teraz, ale bez 500+. Chodzi mi o to żeby była wolność pod względem społecznym, żeby zalegalizować pare rzeczy i tyle. Możnaby też usunąć pare debilnych przepisów prawnych, które nie mają sensu np. Cośtam w ustawie o broni i amunicji jest, że nie można wydać pozwolenia na broń, Do broni, gdzie można założyć tłumik. Gdzie tłumik można do każdej broni zamontować.
  • Odpowiedz
@Print_Screen: Petru był zwyczajnym zamordystą, przekonanym, że broń palna zamienia ludzi w morderców i "spuszcza ze smyczy" (na której trzyma ich państwo) mroczną stronę ich natury.
Nie, dziękuję.
To już Tusk z 2008 był 100 razy lepszym liberałem, choć oczywiście gówno z tego co zapowiadał zrealizował, ale przynajmniej po 6 latach rządów wprowadził jedne z najlepszych przepisów dot. broni palnej w Europie.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: problem w tym, że zanim my będziemy w stanie poruszyć te problemy społeczne, o których piszesz, to musimy zacząć od podstaw - rozumienia i budowania gospodarki, transparentności w podatkach, prawie, kosztach pracy. Czyli w takich przyziemnych prostych rzeczach, które dają chleb i którymi wypracowuje się dobrobyt.
Dopiero to może pozwolić nam wspiąć się trochę po piramidzie potrzeb, żebyśmy mogli zacząć zastanawiać się nad kolejnymi etapami rozwoju społecznego.

A ostatnio
  • Odpowiedz
Ale już była, ale Kuce mówili że to lewactwo, bo przecież jak ktoś nie chce mordować gejów to jest lewakiem haha 6 króli


@Print_Screen: no akurat nowoczesna to była karykatura partii "wolnościowej" i to w dodatku stworzona jako przybudówka PO, więc nie pokazuj tego gniotu za przykład.
  • Odpowiedz
@Mikka: samo w sobie oczywiście nie, ale ludzie nie lubią trudnych rozkmin, więc poszli łatwą drogą "ludzie z PO" = PO => .N = PO

Mówię, że taka sytuacja wcale nie pomogła pozbyć się głosów, że .N to nowe wcielenie tej samej partii, albo przybudówka
  • Odpowiedz