Wpis z mikrobloga

  • 1012
Wiecie co mi się marzy w tym antyludzkim państwie?
Prawdziwa, podkreślam prawdziwa partia wolnościowa. Taka która zezwala na aborcję, na związki partnerskie, eutanazję, są sklepy otwarte w niedzielę, jest wolność wyznania, niskie podatki, mocno ograniczony socjal, dużo prywaty, niewielka ingerencja państwa w życie.
Ja bym nawet na nich nie głosowała, bo lewackie nasienie we mnie mocno, ale...
Wreszcie tym pajacom z konfederacji można by pokazać co to znaczy wolnościowa partia i że oni są jedynie śmieszną karykaturą prawicy i z wolnością mają tyle wspólnego co krowa z baletem.

#neuropa #wolnosc #libertarianizm #oswiadczenie #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ExitMan ale do uja pana ja nie chcę żeby taka partia rządziła, a żeby w ogóle istniała, stała w opozycji do PiSu na przykład i dała ludziom którzy cenią sobie wolność opcje polityczną na którą mogą zagłosować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: zajebiste priorytety. Tematy, które dotyczą może kilku procent obywateli na pierwszych miejscach. I wolność wyznania mamy 100%, nawet dopuszcza się ubój rytualny zwierząt.
  • Odpowiedz
Ale wiesz że eutanazja jest jak jesteś warzywem co może ruszać tylko oczami?

@elf_pszeniczny: No to jest warzywem czy może ruszać oczami bo jak może to robić to można się z nim komunikować, a z warzywem nie można.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: wszystko fajnie ale ja na przykład mówiłem zupełnie o czym innym. Jeśli z mojego postu wywnioskowałaś
jaką mam opinię na powyższe tematy to gratuluję :D Jedyne co chcę przekazać to fakt, iż poglądy gospodarcze są ważniejsze niż tematy dotyczące garstki osób. Przykład z mojego podwórka - poker, który jest w Polsce nielegalny - sprawa absolutnie niedorzeczna ale to nie jest sprawa o najwyższym priorytecie, żeby wywieszać ją na sztandary
  • Odpowiedz
Aborcja - ufffff... Tutaj dla mnie sytuacja też jest prosta - nie jestem osobą wierzącą


@szzzzzz: też nie jestem osobą wierzącą. jednak uważam że aborcja = zabijanie. chcesz mieć seks bez zobowiązań, zabezpieczaj sie. jak chcesz zarabiać na życie seksem, są skuteczne środki przeciw zajściu w ciąże.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rtg_: nie każda osoba zachodząca w niechciana ciążę była nieodpowiedzialna. Zabezpieczenia zawodzą, sytuacja życiowa się zmienia. Trzęsie mnie jak kolejny raz widzę taka krótkowzroczność na wykopie że jak ktoś chce aborcji to się pewnie puszczal...
  • Odpowiedz