Wpis z mikrobloga

  • 1012
Wiecie co mi się marzy w tym antyludzkim państwie?
Prawdziwa, podkreślam prawdziwa partia wolnościowa. Taka która zezwala na aborcję, na związki partnerskie, eutanazję, są sklepy otwarte w niedzielę, jest wolność wyznania, niskie podatki, mocno ograniczony socjal, dużo prywaty, niewielka ingerencja państwa w życie.
Ja bym nawet na nich nie głosowała, bo lewackie nasienie we mnie mocno, ale...
Wreszcie tym pajacom z konfederacji można by pokazać co to znaczy wolnościowa partia i że oni są jedynie śmieszną karykaturą prawicy i z wolnością mają tyle wspólnego co krowa z baletem.

#neuropa #wolnosc #libertarianizm #oswiadczenie #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
@szzzzzz: ja tylko przypomnę ze eutanazja czy aborcja dotyczą jakis 0.1% ludzi a wymienia się to na pierwszym miejscu jako coś absolutnie niezbędnego mimo, że to właśnie te pozostałe rzeczy kształtują jak działa państwo. Zrozumcie to w końcu ludzie, że najpierw poglądy gospodarcze a potem jakieś eutanazje i inne
  • Odpowiedz
które nie pozwala na aborcję i eutanazję jest nieludzkie?


@47xy21: Za kompromisem aborcyjnym jestem, ale wyjaśnij mi, skąd niechęć do eutanazji?

Oczywiście o eutanazji powinien decydować sam zainteresowany, gdy przejdzie się jakąś procedurę u lekarzy od głowy. Aborcja jest zła, bo decydujemy o cudzym życiu. Eutanazja nie jest zła, bo ktoś decyduje o swoim.
  • Odpowiedz
@szzzzzz za to, żeby zezwolono na działanie firm, które zajmują się eutanazją i ogarnięciem zwłok po śmierci to bym życie oddał.

Nie trzeba by było już traumatyzować przechodniów i zostawiać po sobie zwłok, które się rozkładają. Przychodzę, zamawiam pakiet z kremacją, szybko, czysto, wygodnie, bez udziału osób, które sobie nie życzą znajdować trupa bez ostrzeżenia, za to z narkozą i profesjonalistą.
  • Odpowiedz
@szzzzzz jestem za wolnością, ale w ograniczonym stopniu do wolnego rynku. Wyobraź sobie, że jakieś #!$%@? nakładają #!$%@? wielką cene, na lek który musisz brać, by żyć. Taką cenę, że każda dawka leku, to jest kolejny kredyt, który będziesz spłacał ćwierć życia. I tak co tydzień miesiąc musisz go brać. Ja chce zalegalizowania pewnych mniej szkodliwych od papierosów i alkoholu substancji, które mają zastosowania medyczne i antydepresyjne. Pozdrawiam z rodzinką.
  • Odpowiedz
  • 0
@inozytol > Eutanazja nie jest zła, bo ktoś decyduje o swoim.

Eutanazja to nie samobójstwo, gdzie decydujesz o sobie i sam przeprowadzasz się na tamten świat. Eutanazja to ścisła, państwowa procedura z określonymi warunkami do jej spełnienia. Dlatego zdziwiłem się, że ktoś może twierdzić, że państwa zakazujące eutanazji są nieludzkie.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: to powiem Ci ze nawet jedna taka rządziła, zwala sie PO i jak doszla do wladzy to skonczyly sie liniowe podatki, zaczęły sie podwyzki i cięcia. Dziwne ze ludzie nie zaufali komus z tym samym programem i powiązanym z tamtymi...
  • Odpowiedz
Zresztą pojmowanie wolności w kwestii aborcji jest skrajnie różne po obu stronach barykady. Dla prawicy liczy się wolność i prawo do życia dla dziecka, lewica wolnością nazywa prawo do aborcji. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Eutanazja to ścisła, państwowa procedura z określonymi warunkami do jej spełnienia.


@47xy21: A co to za nowe definiowanie słów? W swojej definicji nie zawiera ona państwowości i ścisłości.
  • Odpowiedz
  • 0
@Halbr Ale żeby osoba nieuśmiercana mogła to zrobić i nie trafić do więzienia, to potrzebna jest państwowa procedura, prawda?
  • Odpowiedz