Wpis z mikrobloga

  • 1012
Wiecie co mi się marzy w tym antyludzkim państwie?
Prawdziwa, podkreślam prawdziwa partia wolnościowa. Taka która zezwala na aborcję, na związki partnerskie, eutanazję, są sklepy otwarte w niedzielę, jest wolność wyznania, niskie podatki, mocno ograniczony socjal, dużo prywaty, niewielka ingerencja państwa w życie.
Ja bym nawet na nich nie głosowała, bo lewackie nasienie we mnie mocno, ale...
Wreszcie tym pajacom z konfederacji można by pokazać co to znaczy wolnościowa partia i że oni są jedynie śmieszną karykaturą prawicy i z wolnością mają tyle wspólnego co krowa z baletem.

#neuropa #wolnosc #libertarianizm #oswiadczenie #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
@szzzzzz: problem jest taki, że kwestia aborcji jest mega umową kwestią, i o to się rozchodzi. Co do reszty się zgadzam, zwłaszcza gospodarczo. Jak ktoś serio myśli, że przybudówka PO była ALTERNATYWĄ to jest średnio rozgarnięty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: z tym, że do większości takich kwestii jak np. eutanazja konieczna byłaby zmiana Konstytucji, o czym jeszcze przez długie lata będziemy mogli mówić wyłącznie pod względem teoretycznym - żadna czysto wolnościowa partia w Polsce nie zbliżyłaby się do progu gwarantującego możliwość takiej regulacji.
  • Odpowiedz
@Print_Screen: @elf_pszeniczny: no, ale nowoczesna to takie PO 2.0, nawet przyczepili się przy powstawaniu ludzie z dawnej PO. Przypominam, że podobny program miała PO w latach 2005-2007, też byli partią wolnościową (na papierze). Mieli niskie podatki w programie, mniej podatków, liniowy dla wszystkich, prywatyzacje państwa itp. Co z tego, jak doszli do władzy i nie realizowali planu. Takie połączenie sprawiło, że ludzie nie chcieli się nabrać drugi raz
  • Odpowiedz
@co_to_za_zycie no wlasnie dla mnie kwestia godnej śmierci jest ważna. Nie wyobrażam sobie zdychać srając pod siebie w cierpieniach. Dlatego jak ktoś będzie postulował eutanazję to ma mój głos.
  • Odpowiedz
Prawdziwa, podkreślam prawdziwa partia wolnościowa. Taka która zezwala na aborcję


@szzzzzz: czyli wolnosc jest ok dopoki wyklucza wolnosc do zycia?
  • Odpowiedz
@rzuf22:

nawet przyczepili się przy powstawaniu ludzie z dawnej PO


Ale co w tym złego? Czy była przynależność w PO czyni z tych ludzi jakieś zło wcielone?
  • Odpowiedz
Taka która zezwala na aborcję, na związki partnerskie, eutanazję


@szzzzzz: OK, tylko zrozum,. że to nie jest partia wolnościowa, tylko jakaś pokraczna hybryda zamordyzmu i wolności dla wybranych.

1. Aborcja odbiera wolność tym, którzy jeszcze nie zdołali wyjść z brzucha matki, odbiera im całe życie, a więc najwięcej.
2, Wszystkie związki na Powązki, jak mówi hasło wolnościowe, także związki partnerskie, bo związki są dobrowolne, jak musisz robić ustawę no to
  • Odpowiedz
@Jah00: Tylko eutanazja jest dla ludzi którzy są przykuci na całe życie do aparatury/są roślinami i chcą odejść w sposób godny i bezbolesny.

Skoro nie mamy wpływu na to jak się rodzimy, miejmy to prawo do godnej śmierci bez męczarni. Nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jaki to ból, kiedy morfina nie pomaga, a konający błaga o skrócenie męki.

Samobójstwo może skończyć się tym, że będziesz odchodził w cierpieniach (uduszenie,
  • Odpowiedz
@OstryKrulAlbanii: Ale ty mylisz pojęcia, albo masz bardzo ubogą wyobraźnię. Ja nikomu prawa do odebrania sobie życia nie odbieram. Jednak musi to być odebranie SOBIE życia, a nie komuś. Bo jedno nazywa się samobójstwo, a drugie nazywa się morderstwo. Natomiast to jak to samobójstwo ma wyglądać jest już kwestią czysto techniczną, a technika jest na tyle rozwinięta, że nie powinno to sprawić większych problemów. Jednak to chory musi "nacisnąć przycisk",
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jah00: Taaa, tak samo jak danie osobom w homoseksualnych związkach normalnego prawa do darowizny czy prawa do odwiedzin w szpitalu spowoduje, że homokomanda będą zabierać dzieci heteroseksualnym rodzinom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś musiałby zbudować takie urządzenie, ktoś musiałby je zalegalizować, możliwe że byłoby cholernie trudne, patrząc na przykład autonomicznych pojazdów.
Patrzysz na to wszystko w zamkniętym sposób: mamy takie definicje i #!$%@?. Definicje i język
  • Odpowiedz