Wpis z mikrobloga

Kupilem 2 pokoje przy jabloniowej i jestem zadowolony. Za chwile zostanie uruchomiona zajezdnia pod samym blokiem a za jakis czas jasien bedzie rownie dobrze skomunikowany co inne dzielnice z reszta miasta i obsrasz sie jakie beda ceny wtedy. Nie zastanawiaj sie tylko bierz (ani razu nie #!$%@? Szadolkami jeszcze)
@BOTMICHAL: Będzie #!$%@?ło czasami, jak zima i mgła to możesz rekonstruować osiemnastowieczny Londyn xd. Co do tego że podciągną tramwaj, też bym się spodziewał wtedy mieszkań po 8-10k.
Zaraz po kowalach drugie miejsce które cierpi najbardziej jak jest wypadek na obwodnicy
@BOTMICHAL:
Niedługo będzie tam tramwaj, co na pewno plusuje, choć dostac się nim do centrum to troche jednak przeprawa :P

Sam rozważałem Lawendowe (obok jasienia) , ostatecznie ceny i wygląd osiedla mnie zniechęciły, wybrałem Niepołomicką, ale to tez głównie dlatego że jakieś 1,5k na metrze taniej i kupiłem po cenie z 2018 :P
@BOTMICHAL:
Kilka razy testowałem dojazd zaówno z Jasienia jak i Niepołomickiej w godzinach szczytu, generalnie ludzie to troche przesadzaja. Korki są tu i tam, ale bez większej przesady ;)
@BOTMICHAL:
Dokładnie,
W sumie obecnie biorąc pod uwagę rozsądny budżet to uwzględniałbym tylko te dwie lokalizacje. Z zapachem nie ma aż takich problemów, a te korki - Ci ludzie nie jechali Jaśkową, albo Hutniczą w Gdyni