Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
jak to jest że pracownicy hipermarketów i dyskontów nie chorują masowo na COVID-19, dusząc się w konwulsjach na sklepie u kapitalisty tyrana? Przecież codziennie trafiają do nich setki osób z w tym wyjątkowo podatni na zakażenie emeryci...

czyżby celowy brak testów w tychże, to przekupienie przez reptilian i masonów, aby prawda nie wyszła na światło dzienne? ( ͡ ͜ʖ ͡) celowe zagranie aby zachorowali i zmniejszyli przeludnienie? wyczuwam spiseg

#koronawirus #heheszki
  • 5
@taktoto w pewnej brytyjskiej korporacji dostawcy dostają do pensji 20% premii, oczywiscie pod pewnymi warunkami. Są ta m. in. niezaplanowana UZ, skarga od klienta rozpatrzona pozytywnie i L4. Zasada jest taka, że za każdy DZIEŃ L4 zabierają Ci 10% premii. Moje pytanie brzmi, jak sądzisz ile osób pójdzie do pracy mimo złego samopoczucia, wiedząc że udanie się na zwolnienie na ostatni tydzień miesiaca pozbawi ich znacznej części miesięcznych przychodów?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taktoto: oczywiście że tak, jak nie było koronaświrusa, ile razy jak kupowałem w markecie słyszałem smarkanie nosem i opowieści że wczoraj miała 38 stopni i drescze ale bierze Apap/Gripex, a zarabiać musi...

poza tym popatrz na reklamy w TV (dawniej), rozłożony i rozpalony gorączka facet/kobieta zżera Paracetamol (w nazwie KOMERCYJNEJ) i leci na spacer, do kina na stok narciarski...