Wpis z mikrobloga

Witam jestem alkoholikiem, pewnie część z was mnie zna z tagu alkoholizm. Od jutra zaczynam 2 miesiące bez alkoholu, a potem 1 konkretna libacja raz na 2 tg. Czyli próbuję pić w sposób "kontrolowany". Nigdy w ten sposób nie próbowałem "rozwiązać" problemu alkoholowego ale nie mam nic do stracenia, bo jak dotąd zawsze przegrywałem targetując w dożywotnią abstynencję, która w czasie słabości kończyła się zapiciem a potem mózg mi podpowiadał: "a chooj popij se bo za tydzień 2 znowu będziesz startował w dożywotnią abstynencję". Jak sięgam pamięcią od 2012 r jestem alkoholikiem, predyspozycje miałem przez nieciekawe dzieciństwo, które skuwało stresem i strachem, nie nie pochodzę z rodziny alkoholików ale inne stresy lub niepewność może doprowadzić do podobnych problemów jak u DDA. Ps pisze to pijąc 2 piwo, pisze to aby zostawić ślad swojej porażki i buńczucznych obietnic, albo zwycięstwa i picia, które będzie mi w 100% odpowiadało czyli raz na 2 tg a docelowo raz na 1 mc - libacja. #aa #alkoholizm #wykopowagrupawsparcia
  • 5