Wpis z mikrobloga

Co to za jakiś Wykopowy Związek Szkalowania Śląska powstał?
Na całym #slask mieszka prawie tyle ludzi co w Warszawie, a Wy patrzycie na nas przez pryzmat górników, których w społeczeństwie jest kilka procent XD Nie chce nikogo bronić, ale to chyba wina górników, ze nie mogą zatrzymać ot tak kopalni i tego, że ich nie badają xD
Poza tym zamiast tylko przypierdzielać się do tej grupy zawodowej, popatrzcie ile ludzi źle nosi maski lub w ogolę ich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko przypomnę, że wirus może przejść u niektórych bezobjawowo.

#gownoburza #koronawirus
piatydzienmiesiaca - Co to za jakiś Wykopowy Związek Szkalowania Śląska powstał? 
Na...

źródło: comment_15891988361or8ajKnS7oIvziwolFITz.jpg

Pobierz
  • 49
@dzieju41: Wiesz jak wygląda praca górnika czy nie bardzo? Niestety to nie praca w biurze, ze można przenieść ją do domu. Tam cały czas coś się dzieje pod ziemią. Ja nie chciałabym żeby mój blok się zapadł, bo górnicy akurat nie pracują i nikt nie obserwował sytuacji. Ja sama jestem przeciwna podtrzymywania nierentownych kopalni ale nagłe zamknięcie kopalni nie jest takie łatwe jak Wam się wydaje.
@Abaddon_Profanator: ALE KTO JEST ZASKOCZONY? XDDD Każdy kto mieszka na Śląsku wie, że jest problem z koroną bo chociażby nie ma granic między miastami i bardzo dużo ludzi dziennie się przemieszcza w odrębnie metropolii. To cała reszta Polski jest w szoku, że w województwie gdzie jest dużo kopalni i ogólnie dużo osób pracuje nie w mieście gdzie mieszka wirus zbiera największe żniwa xD