Wpis z mikrobloga

Co to za jakiś Wykopowy Związek Szkalowania Śląska powstał?
Na całym #slask mieszka prawie tyle ludzi co w Warszawie, a Wy patrzycie na nas przez pryzmat górników, których w społeczeństwie jest kilka procent XD Nie chce nikogo bronić, ale to chyba wina górników, ze nie mogą zatrzymać ot tak kopalni i tego, że ich nie badają xD
Poza tym zamiast tylko przypierdzielać się do tej grupy zawodowej, popatrzcie ile ludzi źle nosi maski lub w ogolę ich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko przypomnę, że wirus może przejść u niektórych bezobjawowo.

#gownoburza #koronawirus
piatydzienmiesiaca - Co to za jakiś Wykopowy Związek Szkalowania Śląska powstał? 
Na...

źródło: comment_15891988361or8ajKnS7oIvziwolFITz.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 0
@piatydzienmiesiaca Po co tak gorączkowo? O podlasie jakoś nikt się nie czepia że jest szkalowany, a wykopy z Wrocławia sami z siebie bekę kręcą. Trochę więcej luzu to tylko heheszki xD
  • Odpowiedz
Co to za jakiś Wykopowy Związek Szkalowania Śląska powstał?


@piatydzienmiesiaca: Szkalujemy bo tam brzydko ponuro i depresyjnie. Z drugiej strony zazdrościmy wam tego, że musicie mieć zajebiście silną psychikę, żeby tam mieszkać i nie zabić się własną ręką.
  • Odpowiedz
@DOgi
@piatydzienmiesiaca

Odnoszę wrażenie, że szkalowanie Śląska boli nas bardziej, bo my się czujemy bardzo związani z regionem. Nie mamy parcia na wyrwanie się dalej.

Na przykładzie mojej klasy z LO: 34 osoby. Na studia po za Śląsk pojechało 6 osób. Z tej 6 na stałe po za Śląskiem mieszkam tylko ja.

W przeciwieństwie do Podlasia lub Lubelskiego (bo i takie głosy od pochodzących stamtąd słyszałem) nie mieliśmy potrzeby usilnego wyrwania się
  • Odpowiedz