Wpis z mikrobloga

Co to za jakiś Wykopowy Związek Szkalowania Śląska powstał?
Na całym #slask mieszka prawie tyle ludzi co w Warszawie, a Wy patrzycie na nas przez pryzmat górników, których w społeczeństwie jest kilka procent XD Nie chce nikogo bronić, ale to chyba wina górników, ze nie mogą zatrzymać ot tak kopalni i tego, że ich nie badają xD
Poza tym zamiast tylko przypierdzielać się do tej grupy zawodowej, popatrzcie ile ludzi źle nosi maski lub w ogolę ich nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko przypomnę, że wirus może przejść u niektórych bezobjawowo.

#gownoburza #koronawirus
piatydzienmiesiaca - Co to za jakiś Wykopowy Związek Szkalowania Śląska powstał? 
Na...

źródło: comment_15891988361or8ajKnS7oIvziwolFITz.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
Aglomeracja śląska to cały przekrój miast. Od rozwijających się Tychów i Gliwic, po Katowice i Zabrze, poprzez dzuiry typu Chorzów i Siemianowice, aż po upadle miasta w ruinach jak Bytom i Ruda Śląska.

Poza tym jest jeszcze Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza. Po obu stronach aglomeracji Częstochowa i Bielsko Biała, a przy granicy Cieszyn i parę innych miast.

Tak swoją drogą to mogliby te wszystkie miasta w aglomeracji połączyć w jedno, byłoby śmiesznie.
  • Odpowiedz
@FilodendronMonster co do twojej wypowiedzi, z pewnością masz trochę racji.
Ogólnie śmiejmy się że wszystkiego, że slunska też dobrze się pośmiać xd
Mój post powstał głównie dlatego, że niektórzy ta koronę wzięli tak na poważnie, że piszą jakieś wysrywy na wielkość a4 jak bardzo Śląsk nie jest potrzebny Polsce xd
  • Odpowiedz
@piatydzienmiesiaca: Śląsk bez uzwiązkowionych górników to taka Warszawa bez słoików - w sumie spoko okolica i ludzie. Jak będzie się to miało na uwadze, to jest git i nikt nikogo nie szkaluje, a to że jakaś część prostego ludu się przerzuca swoim "a ja to mieszkam wgdzieśtam i wszyscy spoza to buraki hehe", to tak jest wszędzie, nawet na wioskach masz jakąś czarną owcę.
Mam znajomą typowo ze Śląska (RŚ/Chorzów) i
  • Odpowiedz
Ja nie mówię o zamykaniu kopalni tylko o blokadzie Śląska


@dzieju41: Z powodu 1% populacji? Jakieś uzasadnienie czy po prostu warszawka uderza do głowy mocno? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Firmy, które tu działają mają upaść, bo wykopek tak napisał?
  • Odpowiedz