Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: Właśnie, skoro jesteśmy w temacie- bo chciałbym sobie kupić myjkę ciśnieniową. Wiadomo trzeba czasem coś na działce umyć, tak samo "hehe tym złodziejom z automyjni nie będę płacił" i się zastanawiam, czy iść w Karchera (niech będzie nawet K7, bo sobie kupię właśnie na 25 urodziny xD) czy jakąś inną markę? Ogólnie zapatruję się na Karchera, ale nie chciałbym żeby się okazało, że to taki myjkowy Apple
tellet - @Nighthuntero: Właśnie, skoro jesteśmy w temacie- bo chciałbym sobie kupić m...

źródło: comment_1589200884ykFDryr5EwKbFKZQAOny9D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tellet: Karcher to solidna firma jeśli chodzi o jakość, ojciec używa jednego od nie pamiętam ilu już lat do czyszczenia sprzętu rolniczego, samochodów i wszystkiego innego i ciśnienie dalej ma jak nowy, problemów całe 0. O Makitach i innych myjkach się nie wypowiem bo nie używałem żadnej poza karcherem. Jedynie z opinii chłopaków z pracy Makita ma delikatne problemy z ciśnieniem wody, ale poza tym też nic się z nią
  • Odpowiedz
@TenNorbert: tak, długi Lack. Aczkolwiek nic nie przerabiałem bo on ma już niżej półkę z tym że trochę się ugina pod ciężarem serwera.

@Intellectually_superior: mi np. miał na pliki, Home Assistant, Octoprint i serwer do Minecrafta i innych gierek, ale na razie czeka na aż wykończę sobie pomieszczenio-warsztat na podwórku bo jest o wiele za głośny żeby żyć z nim w jednym pokoju ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz