Wpis z mikrobloga

wyszedłem na podwórko, podgrzałem pizze, Kononowicz nie chce mnie z domu wypuszczać, trzyma jak psa, do sklepu chciałem iść papierosy kupić, kapustę kiełbasa wszystko w lodówce przyprawy do bigosu kupiłem i w dupie nic nie można tu robić, trzeba się wyprowadzać naprawdę, będę musiał z policją porozmawiać, jestem tu zameldowany na stałe, taksówką podjadę wszystkie rzeczy zabiorę, mięso do mielonych jest nie ma co robić siedzi, słoneczko świeci, on trzyma jak w więzieniu prokurator, powinni zrobić z nim porządek, nie ma prawa zatrzymywać mnie, on chciał być prezydentem, chce się mnie pozbyć to się pozbędzie, ja mu tutaj nie jestem potrzebny, wziął notes i patrzy konfidencki, z serem, wczoraj miał poprać, nie pierze nie myje się, ja mam siedzieć k#rwa w tym syfie całe życie? zielona papryka, i wy się dziwicie że ja uciekałem do lasu? muszę wynająć sobie coś od niego odpocznę, poprałem bluzę kurtkę spakuję co potrzebne a co niepotrzebne to do wyrzucenia, widziałem wczoraj Paweł z Wawy lajta robił, te czarne buty na egro poszły, niech się cieszą, on trzyma jak psa swojego Nera załatwił i mnie chce załatwić, na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - wyszedłem na podwórko, podgrzałem pizze, Kononowicz nie chce mnie z domu wy...
źródło: comment_1589100346FKvVEBXbDyfN7ZQQSNKOFH.jpg
  • 10