Wpis z mikrobloga

Do niedzielnego obiadku garść statystyk... chciało by się powiedzieć.
A tu nie ma na czym operować (°° xD

Podsumowanie Kwietnia przed nami - Zapraszam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zawrotna liczba dwunastu służb sprawiła, że wpisane mam 140 godzin i 3 minuty pracy. Było by 12h więcej ale byłem oddać krew więc... więcej wolnego ( ͡º ͜ʖ͡º) Polecam tak przy okazji!.

Przez całą tą sytuację z koronką no po prostu nie ma pracy dla mnie w tym kraju. Obijam się więc między dyżurami, manewrami, a jazdami szkoleniowymi co jakiś czas. Przynajmniej na kawę do @sas1906 udało się wpaść ((oo))

Całość można podsumować tak jak poniżej i rozbić jedynie na wskazane na wykresie rodzaje( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czas jazdy łącznie: 29h 55m
Kilometry przejechane łącznie: 2054

Maj za to będzie jeszcze lepszy xd Dyżury wrzucone w grafik sprawiają, że siedzę w domu, zgłaszam dyspozycyjność i tak właśnie czas leci. Może 1k km uda się przejechać w tym miesiącu? Zobaczymy.

A tymczasem trzymajcie się sztywniutko Mordeczki. Wszyscy czekamy na lepsze dni()

#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #kolej #pociagi #pkp #intercity #podroze #statystyka #pracbaza
Pobierz Pociongowy - Do niedzielnego obiadku garść statystyk... chciało by się powiedzieć.
A ...
źródło: comment_1589099513AB1Kr89pfxRqXBlyh0pXDg.jpg
  • 2
@Pociongowy: a ja myślę, że najgorszy miesiąc już za nami. Coraz więcej pociągów wraca na tory, mamy kolejny długi weekend pod koniec maja, więc zapotrzebowanie będzie wzrastać. Do wakacji powinno być okej ;)
@Razio1 z tej perspektywy może coś w tym jest ale nadal trzeba pamiętać że mamy obciete etaty do 80% i bardziej z tej perspektywy patrzę. Również jak narazie nie ma pracy dla pomocnika więc najgorszy będzie dla mnie Maj na pewno a potem będziemy patrzeć