Wpis z mikrobloga

"Nie mów mi jak mam żyć" pisze prolajferka fundacji Pro - prawo do życia i zgodnie ze swoimi własnymi słowami postanowiła z butami wejść w cudze życie i powiedzieć "jak ma żyć inna nastoletnia dziewczyna, która zaszła w ciążę" informując jej rodzicom, że ta chce dokonać aborcji.
Typiara ma swoje 5 minut. Piszą o niej wszystkie prawicowe media, w ogóle nie przejmując się losem tej drugiej, która jest w znacznie trudniejszej sytuacji. Druga Klepacka...
HA TFU
#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #bekaznarodowcow #gorzkiezale #4konserwy #rozowepaski
saakaszi - "Nie mów mi jak mam żyć" pisze prolajferka fundacji Pro - prawo do życia i...

źródło: comment_15890348524RtNmEyzmQyMUZMxDYOnza.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: Gdzie tu jest odpowiedzialność rodziców ktorzy własne opinie postawili wyżej od zdania córki która nie chciała być w tej ciąży i przymusem ekonomicznym zmuszają ja do kontynuowania ciąży? co do bezpieczenstwa - obie dziewczyny "spotkaly" się na grupie tematycznej gdzie ta w ciąży próbowała dostać informacje jak przerwać ciaze. Zazwyczaj jest polecanych kilka sprawdzonych organizacji które pomagają w wykonaniu tego samodzielnie. Sądzę że jeśli miała cokolwiek w głowie to
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja jestem prawicowy, popieram konfederacje, ale nie popieram zakazu aborcji, a przynajmniej nie w bezwzględnej formie. Uważam, że powinna być możliwa do pewnego okresu lub w przypadku chorób, wad genetycznych, w wyniku gwałtu lub zagrożenia zdrowia i życia matki lub też dziecka po porodzie.
  • Odpowiedz
"jak ma żyć inna nastoletnia dziewczyna, która zaszła w ciążę" informując jej rodzicom, że ta chce dokonać aborcji.


@saakaszi: ale co w tym złego? xD Jeśli nastoletnia = <18 to BARDZO DOBRZE, że jej rodzice zostali poinformowani, bo to oni za nią odpowiadają
  • Odpowiedz