Wpis z mikrobloga

"Nie mów mi jak mam żyć" pisze prolajferka fundacji Pro - prawo do życia i zgodnie ze swoimi własnymi słowami postanowiła z butami wejść w cudze życie i powiedzieć "jak ma żyć inna nastoletnia dziewczyna, która zaszła w ciążę" informując jej rodzicom, że ta chce dokonać aborcji.
Typiara ma swoje 5 minut. Piszą o niej wszystkie prawicowe media, w ogóle nie przejmując się losem tej drugiej, która jest w znacznie trudniejszej sytuacji. Druga Klepacka...
HA TFU
#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #bekaznarodowcow #gorzkiezale #4konserwy #rozowepaski
Pobierz saakaszi - "Nie mów mi jak mam żyć" pisze prolajferka fundacji Pro - prawo do życia i...
źródło: comment_15890348524RtNmEyzmQyMUZMxDYOnza.jpg
  • 61
@MPXD nie ważne jacy są rodzice, nawet jakby mogła na nich liczyć itp itd to może by nie chciała ich rozczarować i obarczac błędami. W mojej opinii ruch pro life powinien wspierać tych co tego potrzebują, niezdecydowanych szukających pomocy a nie terroryzowac ludzi i zmuszać do rodzenia. A najgorzej wyjdzie na tym dziecko, bo nie dość, że zostaje zmuszone do życia w tym powalonym świecie, to jeszcze w tym kraju i w
@saakaszi: zamykać się powinno takich ludzi..

W każdym razie zakaz aborcji widziałbym tylko w jednym przypadku. Kiedy ludzkość jest na wyginięciu i zostało kilkanaście tysięcy ludzi.
@pieczarrra: nie wiem jak by się zachowała, jeżeli chodziłoby o nią samą, ale najwidoczniej śmierć innych ją nie obchodzi:
W desperacji dziewczyna podjęła kilka prób samodzielnej aborcji różnymi przyborami, ale aktualnie jest już w zaawansowanej ciąży. Przez komplikacje i stan jej zdrowia rosną szanse, że poród może zakończyć się jej śmiercią.
Czy to pierwsza taka akcja Zuzanny Wiewiórki? Nic z tych rzeczy.
Już raz poprzez zastraszanie donosem do prokuratury i wysyłaniem
@VrubeL:

jeszcze jej z nożem nie dojechaliscie lamusy? Jak ten z wąsikiem obiecywal?

Dlaczego miał bym niszczyć życie komuś kogo nie znam i nie ma on najmniejszego wpływu na moją skromną egzystencje? Nawet jeżeli jest ostatnim śmieciem.

Nie mierz wszystkich swoją miarą cumplu.