Wpis z mikrobloga

"Nie mów mi jak mam żyć" pisze prolajferka fundacji Pro - prawo do życia i zgodnie ze swoimi własnymi słowami postanowiła z butami wejść w cudze życie i powiedzieć "jak ma żyć inna nastoletnia dziewczyna, która zaszła w ciążę" informując jej rodzicom, że ta chce dokonać aborcji.
Typiara ma swoje 5 minut. Piszą o niej wszystkie prawicowe media, w ogóle nie przejmując się losem tej drugiej, która jest w znacznie trudniejszej sytuacji. Druga Klepacka...
HA TFU
#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #bekaznarodowcow #gorzkiezale #4konserwy #rozowepaski
saakaszi - "Nie mów mi jak mam żyć" pisze prolajferka fundacji Pro - prawo do życia i...

źródło: comment_15890348524RtNmEyzmQyMUZMxDYOnza.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@saakaszi: dobrze, że poinformowała rodziców, jak ich własna córka nie potrafiła to iksDEE. Nieźle trzeba wychować swoje bachory, że o ich zaciążeniu i problemach dowiaduje się od randomowej gówniary z netu
  • Odpowiedz
@Maneharno: raczej to nie powinien być hejt w stronę dziewczyny tylko tych starych: jakby wiedziała że może liczyć na zrozumienie, pomoc (niekoniecznie w aborcji) czy potraktowanie jak człowieka pierwsza by leciała do mamy z płaczem. Bez względu czy jest dobrze wychowana czy nie: najwięksi buntownicy jak trwoga to do rodziców. To że im nie powiedziała to już sygnał że może nie ma od nich co liczyć sensownego. I w sumie tak
  • Odpowiedz