Wpis z mikrobloga

Gdy widzę przedstawiciela elektoratu PiS... taki mam obraz w głowie. Człowieka o IQ < 80, który całe życie pracował fizycznie, ale jednocześnie bezmyślnie. Człowieka, który krzyczy o płace minimalną - godne zarobki. Człowieka, który lubuje się w socjalu, pieniądzach wykradzionych innym. Przez całe życie nie zwiększył swoich umiejętności, kompetencji, a jego jedyne doświadczenie to fizyczna orka u złego prywaciarza. Jednocześnie jest w pełni zastępowalny przez pierwszego z brzegu Ukraińca bez języka.

#polska #bekazpisu #bekazpodludzi #gospodarka #chlewobsranygownem
Pobierz glogovianin - Gdy widzę przedstawiciela elektoratu PiS... taki mam obraz w głowie. Cz...
źródło: comment_1589017525a08FuTfeQThobZTAI0UX9q.jpg
  • 56
@Porucznik_Blaze: tłumaczysz, ale te durnie i tak będą myśleć, że leasing to jakieś kosmiczne zarobki ;)
Zapewne 1-2 tysiące miesięcznie na większość fur, góra 3 tysiące za te "luksusowe". Po wliczeniu w koszty troszkę mniej. Jeśli więc przedsiębiorca zarabia te 5-6 tysięcy, to stać go na "luksusową furę" w leasingu.
Po co się bierze leasing? Żeby obniżyć podatki. Czy leasing jest zły? No cóż, daje on pracę setkom tysięcy ludzi w
@glogovianin: A może lepiej uprościć podatki tak aby można było całe prawo podatkowe zmieścić na 3 kartkach A4? Jak dzisiaj prawo jest tak nieludzko zawiłe że to wręcz niepojęte to przez to wychodzą różne karuzele vatowskie i inne wałki. Jestem wręcz pełen podziwu, że tak prostą rzecz jak podatki czyli zbieranie pieniędzy od obywateli na utrzymanie usług publicznych można tak niesamowicie #!$%@?ć i skomplikować jak mamy to dzisiaj.
Mówię o wschodniej ścianie, w mniejszym miejscowościach, o miastach powiatowych mie 4k. No u mnie żeby do biedry się dostać, to mając studia się nie dostaniesz, a w hotelu będąc sprzątaczka albo kasjerka w galerii misisz znać 2jezyki, angielski i rosyjski, bo ruskie przyjeżdzają... jak słucham takiego #!$%@? uciśnionych przedsiębiorców to mnie śmieszy, oczywiście mie mówię o wszystkich, ale większość z mich nie ma skrupułów aby ruchac pracownika na czarno albo na
@glogovianin: Nie ma to jak śmiać sie z pisiorów którzy mają elektorat wśród meneli i starców a ich opozycją jest zbiorowisko szurów, płaskoziemców i faszysta kandydujący na prezydenta katozjeb bezrobotny - to są wolnościowcy i kapitaliści?

Jedni #!$%@?ą po kościołach i łykają co kaczka wymyśli a drudzy zapatrzeni w korwina który jest starym świrem bez pojęcia o pracy i przedsiębiorstwach, jakby wam kazał na dude głosować to byście głosowali.

Gorzej być
  • 1
@Shmoikel:

Ty masz IQ 20 bo mylisz prywaciarza zatrudniającego 10_osób w tym 9 na czarno( jakie podatki on płaci) z zagraniczną firmą zatrudniającą 1000 osób. Prywaciarz to wiecznie nie mam nie mam i cyk nowy samochód i cyk nowa wycieczka a ty zapeprzasz na czarno


To po cholerę ci ludzie pracują u tego prywaciarza? Syndrom sztokholmski? OP ma rację, to ludzie, którzy wolny czas spędzają na piciu piwa, oglądaniu TVP i
@zakamuflowany_fetyszysta Nie chcą iść do normalnej roboty "bo nie chcą" albo są przed emeryturą i ich nie zatrudnią albo dorabiają do emerytury. Znam osobe co robi na kuchni i zarabia 50% tego co przed epidemią, narzeka bo roboty tyle samo ale dalej robi bo musi. Gdyby takie osoby zaczeły protestować to rozumiem ale one tego nie zrobią bo zwyczajnie nie mają siły po pracy.
@DinaKaliente > większość z mich nie ma skrupułów aby ruchac pracownika na czarno
Tutaj winni są pracownicy. Zgłaszać takich pracodawców, tyle w temacie. A zawsze się znajdzie ktoś z długami czy alimenciarz ( )
@DinaKaliente:

Gurwa człowieku o czym Ty mówisz, teraz nawet na sprzątaczkę to trzeba mieć doświadczenie 10letnie, znajomość 2jezykow i dostaniesz umowę zlecenie z najniższa Albo biora kogoś na staż za darmo i narzekają na pracownika xD jak kogoś nie stać na pracownika, to niech aie zastanowi nad biznesem


Dokładnie, moja znajoma szukała pracy, zadzwoniła do jakiejś firmy sprzątającej a Ci się jej pytają czy ma grupę inwalidzką bo nie będą jej