Wpis z mikrobloga

Gdy widzę przedstawiciela elektoratu PiS... taki mam obraz w głowie. Człowieka o IQ < 80, który całe życie pracował fizycznie, ale jednocześnie bezmyślnie. Człowieka, który krzyczy o płace minimalną - godne zarobki. Człowieka, który lubuje się w socjalu, pieniądzach wykradzionych innym. Przez całe życie nie zwiększył swoich umiejętności, kompetencji, a jego jedyne doświadczenie to fizyczna orka u złego prywaciarza. Jednocześnie jest w pełni zastępowalny przez pierwszego z brzegu Ukraińca bez języka.

#polska #bekazpisu #bekazpodludzi #gospodarka #chlewobsranygownem
Pobierz glogovianin - Gdy widzę przedstawiciela elektoratu PiS... taki mam obraz w głowie. Cz...
źródło: comment_1589017525a08FuTfeQThobZTAI0UX9q.jpg
  • 56
Gdy widzę przedstawiciela elektoratu PiS... taki mam obraz w głowie. Człowieka o IQ < 80, który całe życie pracował fizycznie, ale jednocześnie bezmyślnie. Człowieka, który krzyczy o płace minimalną - godne zarobki. Człowieka, który lubuje się w socjalu, pieniądzach wykradzionych innym. Przez całe życie nie zwiększył swoich umiejętności, kompetencji, a jego jedyne doświadczenie to fizyczna orka u złego prywaciarza. Jednocześnie jest w pełni zastępowalny przez pierwszego z brzegu Ukraińca bez języka.


@
Ty masz IQ 20 bo mylisz prywaciarza zatrudniającego 10_osób w tym 9 na czarno( jakie podatki on płaci) z zagraniczną firmą zatrudniającą 1000 osób. Prywaciarz to wiecznie nie mam nie mam i cyk nowy samochód i cyk nowa wycieczka a ty zapeprzasz na czarno. Są też tzw. Januszexy ale tam wiadomo jak jest tak samo tylko na większą skale tzw. najniższa krajowa, reszta pod stolem. Nie znasz życia skoro piszesz takie głupoty.
@glogovianin: Wiadomo że na pis głosują różni ludzie ale fakty są takie i żadne #!$%@? tego nie zmieni, że dane z sondaży i oficjalne dane z PKW pokazują, że największym poparciem pis cieszy się wśród:
- bezrobotnych
- rencistów i emerytów
- osób zarabiających mało
- osób z niskich wykształceniem
- osób mieszkających w małych miastach i na wsi
- osób mieszkających we wschodniej Polsce (w Polsce B)
- osób niezadowolonych
@DinaKaliente: Przesadzasz trochę, zależy też gdzie mieszkasz, u mnie nawet w rodzinnym gównomiasteczku 4k mieszkańców same wiochy dookoła w czasach niskiego bezrobocia przed epidemią dało się wyrwać robotę za uczciwy hajs bez specjalnych kwalifikacji bo był popyt na pracowników - Amazon, Orlen, sklepy typu Biedra, Dino, Carrefour oferowały coraz więcej wymagając coraz mniej bo ludzi nie szło znaleźć.

@terrancee: Z trollem nie gadam, #czarnolisto.
@Porucznik_Blaze: Mówię o wschodniej ścianie, w mniejszym miejscowościach, o miastach powiatowych mie 4k. No u mnie żeby do biedry się dostać, to mając studia się nie dostaniesz, a w hotelu będąc sprzątaczka albo kasjerka w galerii misisz znać 2jezyki, angielski i rosyjski, bo ruskie przyjeżdzają... jak słucham takiego #!$%@? uciśnionych przedsiębiorców to mnie śmieszy, oczywiście mie mówię o wszystkich, ale większość z mich nie ma skrupułów aby ruchac pracownika na czarno
@Porucznik_Blaze: No to co może mała powtóreczka z lat 2009-2012 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pracy za 5.5 H, wiecznej pogardzie, bogatego CV na stanowisku sprzątaczki no i staży za wpis do CV? Aha ale prole to ścierwo nie? Ich można pomiatać. Tak jakby powrót do podziału na klasy.
jak słucham takiego #!$%@? uciśnionych przedsiębiorców to mnie śmieszy, oczywiście mie mówię o wszystkich


@DinaKaliente: Bo w tej chwili w Wawie nie protestują korpo 200 ludzi gdzie szef zarabia 100k miesięcznie i jeździ prywatnym Porsche tylko małe i średnie biznesy typu pani Halinka fryzjerka zatrudniająca 4 ludzi, pan Mirek właściciel restauracji zatrudniający 20 ludzi. Tacy przedsiębiorcy wcale nie zarabiają kokosów, wcale nie mają miliona oszczędności "aby przetrwać złe czasy", wcale nie