Wpis z mikrobloga

jako wredny człowiek zgłosiłam ten post za przekleństwa, ja dostałam ostrzeżenie to i z innymi będę walczyć i zgłaszać.

he he he

a jak moderator tego wpisu nie usunie to zgłaszam to do prokułatury że się mnie tu dyskryminuje.
@Stichija: mój były szef (Januszex) wybrał się na studia w podobnym wieku. Zaoczne, mgr.
Przed pierwszymi zajęciami był podjarany.
Później był oburzony tym, że musi chodzić wszystkie zajęcia, opieprzał studentów i studentki, że powinni wypieprzać z zajęć skoro nie są aktywni i używają telefonów podczas wykładów. Chwalił się nam, że sam podczas przerw robił ludziom na roku wykłady o tym, że powinni się więcej zainteresować i przepytywał ich o politykę, newsy
@SVP1: Ja #!$%@? jaki rak XDDDD Typiarki z mojego roku w kwestii organizacji i notatek są ogarnięte. Co więcej, jedna z nich jest taką suką, ze wprost napisała moim koleżankom, ze ona notatek nie będzie dawać, bo to jest praca własna, a jak ktoś nie mógł być na zajęciach, to jego problem XD
@Stichija: ja nie miałam problemu dzielić się ze swoimi notatkami z osobami, które choć trochę chodziły i kojarzyły mnie w realu (a nie, że tylko pisali do randomów na messengerze czy dasz projekt) do jednej takiej sytuacji...


Mieliśmy do zrobienia spory projekt w cadzie, dużo wykresów, odniesień do wykresów, rysunki na ich podstawie. Jeden chłopak z grupy był nieobecny przez ostatnie tygodnie (ponoć chorował), podesłałam mu rysunki bez moich danych
@Stichija: tak w ogóle to właśnie studia powinny być dla takich ludzi a nie dla dzieciaków co to się nauczytały w necie ze będą hehe wielkimi inzynerami i będą zarabiać 10k a z dziedziny z której idą na studia to hehe nic nie wiedzą bo hehe po co skoro można kupić prezki i wykuć z gotowca hehe babcia będzie dumna i hajsy da (°°