Wpis z mikrobloga

Mirki ogarnąłem taka oto ramę i będę wlaznorecznie robił buggy. Silnik zapewne pójdzie 4g63 z Galanta 2.0 136 km, napęd tył lub na 4 zawieszenie na dwóch wahaczach z każdej strony. Jakby ktoś był ciekawy postępów i kosztów takiego projektu to mogę założyć tag i wrzucać coś od czasu do czasu. Dajcie znać.
#motoryzacja #mechanika #buggy #offroad
mlodybog_11 - Mirki ogarnąłem taka oto ramę i będę wlaznorecznie robił buggy. Silnik ...

źródło: comment_1588860154WVFPQUSDlf34zaHdwfxcIW.jpg

Pobierz
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@mlodybog_11: sorry, że może pesymistycznie ale jak taka lekka rama ma utrzymać całe zawieszenie, silnik i jeszcze Ciebie? W ogóle przeprowadzałeś jakieś wyliczenia wytrzymałościowe? Ekonomiczne? Sam fakt, że kupiłeś ramę, a nie zrobiłeś już obniża szanse na ukończenie projektu. Na dodatek chcesz do tego #!$%@?ć ogromny silnik 2.0. Mocy i tak całej nie wykorzystasz, a wielkość skomplikuje sprawę. Masz w ogóle jakieś zaplecze, narzędzia do tworzenia tak zaawansowanego projektu?
@mlodybog_11: kiedys ogarnalem sobie plany budowy lotus7, zrobilem kosztorys i sie poddalem ( ) takze najwazniejsze w takich projektach to nie liczyc kasy ktora sie wydalo, ani nie liczyc ile bedzie kosztowal finalnie ()