Wpis z mikrobloga

Każdy mało rozgarnięty człowiek, bujający wiecznie w obłokach, nie potrafiący trzeźwo odbierać rzeczywistości - czyli natalista powinien pamiętać: twoje dzieci nie są ci nic winne, za to ty im jesteś bardzo wiele. To ty, drogi natalisto, ponosisz odpowiedzialność moralną za wszystko co spotyka twoje dziecko na tym świecie.

#antynatalizm #bekaznatalistow = #bekazpodludzi #dzieci #rodzina #efilizm
fapowiczowski - Każdy mało rozgarnięty człowiek, bujający wiecznie w obłokach, nie po...

źródło: comment_1588755619kr697eOJugkPMjhsSPqj9r.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
Każdy mało rozgarnięty człowiek


@fapowiczowski: to trochę ich jest na świecie, całe szczęście jest też garstka bardzo rozgarniętych antynatalistów - każdego dnia udowadniają to na tym tagu XD

do szeregu zaburzeń psychicznych członków waszej dziwnej sekty możemy zatem śmiało dopisać - megalomania!
  • Odpowiedz
@flyingmonsterspaghetti: na tym polega cały twój problem, że nikt nie traktuje cię poważnie, jako godnego dyskutanta. Potrafisz tylko raz coś odpisać, ale na kontrargument albo podanie dowodu na poparcie swojej tezy cię nie stać, jesteś po prostu mało rozgarnięty.
Poza tym ubogie życie, zbyt dużo wolnego czasu, który musisz jakoś zabić spędzając go na tagu, który cię kompletnie nie interesuje i tak o to wychodzi na jaw twój życiowy przegrywizm
  • Odpowiedz
@fapowiczowski czy ludzie mają wolna wolę?

Jeśli tak, to powinno być jakieś ograniczenie rzeczy za które odpowiedzialni są rodzice np. zapewniają ci wszystko a mimo wszystko postanowisz coś #!$%@?ć i trafiasz za kratki

Jeśli nie, no to są winni nawet morderstwu które popełnisz. A właściwie to ich rodzice, czyli nikt nie jest winny.
  • Odpowiedz
@fapowiczowski: no to na tej samej zasadzie moi rodzice ponoszą odpowiedzialność za to wszystko co spotyka mnie na świecie - i wiesz co? Ja jestem im wdzięczny, myślę że moje dzieci też będą :) A jak uważasz/uważacie inaczej to po prostu nie róbcie dzieci - to takie proste XD ale tego typu smieszne ataki na osoby które chcą/mają dzieci są mega dziecinne i próbujące tylko wywołać atencje
  • Odpowiedz
, myślę że moje dzieci też będą :) A jak uważasz/uważacie inaczej to po prostu nie róbcie dzieci - to takie proste XD


@petrodolan: tylko, że potem tacy jak ty, co płodzą, błagają na kolanach o jakiekolwiek wpłaty na zbiórkę dla chorego dziecka.
  • Odpowiedz
@GregPelka: porzucenie dziecka to dopiero szczyt moralnego #!$%@?. No tak, idź dziękuję na kolanach rodzicom, że tego tobie nie zrobili.
To jest tak absurdalne, że aż głowa boli.
Gdyby ludziska brali sobie do serca idee antynatalizmu to potem nie stawiali by przed chorym dylematem ,,co zrobić? Porzucić, oddać? A może zdobyć pieniądze na jego utrzymanie? Tylko jak?"
  • Odpowiedz
porzucenie dziecka to dopiero szczyt moralnego #!$%@?.

To jest tak absurdalne, że aż głowa boli.


@fapowiczowski: Nie, to nie jest absurdalne.
Jest to jedną ze strategii rozrodczych stosowanych przez wiele gatunków, w tym Homo
  • Odpowiedz
Tylko wiesz, że gdyby ludzie tak serio sobie wzięli do serca idee antynatalizmu to by nie było ludzi xD


@GregPelka: wydawać by się mogło, że wraz z rozwojem wszystkich dziedzin życia rozwinąć powinna się również ludzka empatia i świadomość rzeczywistości, ale nic bardziej mylnego.
Patologia nadal płodzi dzieci.
Im większa patologia, tym więcej posiadanego potomstwa- to są dowody.
  • Odpowiedz
Nie, to nie jest absurdalne.

Jest to jedną ze strategii rozrodczych stosowanych przez wiele gatunków, w tym Homo sapiens.


@GregPelka: no właśnie. To normalne, bo naturalne.
Kolejny argument za efilizmem, podałeś go jak mniemam nieświadomie xD
  • Odpowiedz
wraz z rozwojem wszystkich dziedzin życia rozwinąć powinna się również ludzka empatia i świadomość rzeczywistości, ale nic bardziej mylnego.


@fapowiczowski: Skąd tak absurdalnie błędne myślenie? Kolega się za dużo romantycznych komedii naoglądał, czy jak?

To normalne, bo naturalne.

Nie wiem jak Ty, ale ja należę do
  • Odpowiedz
Skoro rozwój empatii i świadomości to absurdalne myślenie


@Jarczenko: Nie przeinaczaj moich słów. Twierdzę, że tajemniczo brzmiący "rozwój wszystkich dziedzin" nie jest równoznaczny z rozwojem empatii i świadomości.

Byleby tylko jak najwięcej dna się rozniosło co nie?

Słyszałeś o teorii
  • Odpowiedz
@GregPelka: Patologia i egoiści będa mnożyć się zawsze, o nasz cudowny błogosławiony gatunek możesz być spokojny. Im więcej jednak ludzi potrafiących korzystać z rozumu i empatii tym mniej cegiełek dokladanych do przeludnienia które zruinuje przyrode i życie przyszłych pokoleń o ktore sie rzekomo tak bardzo troszczysz
  • Odpowiedz