Wpis z mikrobloga

Gonciarz:
- jeden z najlepszych youtuberów w polskim internecie
- filmy ciekawe merytorycznie i dobre technicznie
- inteligentny
- bogaty
- mieszka raz w Japonii, raz w Polsce, w sumie gdzie chce to mieszka
- dziewczyna modelka
- ciągle nowe pomysły, nie stoi w miejscu
Wykopki
- hejtują Gonciarza bo to Gonciarz xD
- [darcie #!$%@? w języku wykopków]

#polskiyoutube #gonciarz #oswiadczenie #truestory #internet
źródło: comment_1588602300DLbI4Fk0yUDZUv81Xt67f0.jpg
  • 98
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: Ale bym chciał zobaczyć twój ból dupy albo nagłą zmianę poglądów jakby się okazało że to On stoi za Klocuchem. A tak ogólnie Krzysiu był spoko ale coś mu #!$%@? i jest praktycznie nie oglądalny
filmy ciekawe merytorycznie i dobre technicznie


@arahooo: Masz rację. Filmy ciekawe ale tylko jak nie zasłania widoku swoimi łoniakami na twarzy i się nie odzywa.
Jak robił vlogi podróżnicze albo pokazywał ciekawe miejscówki to oglądałem go codziennie. Później zaczął płakać przed kamerą i #!$%@?ć jaki to on nie jest od początku youtuba. Teraz na siłę próbuje być śmieszny.

Rozumiem że kogoś bawi ten beczkowy humor, mnie w ogóle nie siada a wręcz czuje cringe.
@arahooo: Często mnie irytuje jego narcyzm i sposób bycia ale robi świetne jakościowo, wciągające filmy z podróży w naprawdę ciekawe i niebanalne miejsca (nie nudne Tajlandie czy Bali jak inni). W dzisiejszym zalewie szamba na yt, jakiś fritzlów sritzlów i innych gówien powiniśmy go szanować.
@arahooo: Nie hejtuje go, ale trochę szkoda, że Zapytaj Beczkę tak mocno się zmieniło. Kiedyś widać, że starał się odpowiadać na wszystkie pytania i było to mega zabawne, a teraz wydaje mi się, że bardziej olewa to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@arahooo: zapomniałem podziękować za film. Dziękuję. Nie będę oceniał jego wartości merytorycznej - w istocie możnaby go za taki uznać. Tylko jakoś tak strasznie mało kontentu w tych jego filmach. Ostatnimi laty częsciej pokazuje jak pije kawę z aeropresu niż faktycznej treści ( ͡° ʖ̯ ͡°) itd. Teraz musiał usiąść na dupie i powiedzieć coś ciekawego by ludzie nie uciekli xD