Wpis z mikrobloga

Gonciarz:
- jeden z najlepszych youtuberów w polskim internecie
- filmy ciekawe merytorycznie i dobre technicznie
- inteligentny
- bogaty
- mieszka raz w Japonii, raz w Polsce, w sumie gdzie chce to mieszka
- dziewczyna modelka
- ciągle nowe pomysły, nie stoi w miejscu
Wykopki
- hejtują Gonciarza bo to Gonciarz xD
- [darcie #!$%@? w języku wykopków]

#polskiyoutube #gonciarz #oswiadczenie #truestory #internet
arahooo - Gonciarz:
- jeden z najlepszych youtuberów w polskim internecie
- filmy c...

źródło: comment_1588602300DLbI4Fk0yUDZUv81Xt67f0.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@arahooo: Mam prawo go nie lubić i korzystam z tego prawa. W Twoim mniemaniu jak gościu się w sieci udziela i ma tam jakieś technicznie dobre filmiki i jeździ po świecie to trzeba go lubić i nie można nic złego o nim powiedzieć?
  • Odpowiedz
dej link do jakiegoś merytorycznego filmu gonciarza w tym miesiącu bo nie mogę znaleźć.


@cecyl: Akurat film z nauczycielem polskiego na uniwerku był spoko, bo najmniej tam było Gonciarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@arahooo: no akurat technicznie to jego filmy zaginają cały polski YT. O treści się nie wypowiem, ostatnio oglądałem jego wypad na Islandię czy #!$%@? wie gdzie xddddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
@arahooo: najlepszy był jak stworzył filmik narzekając na konsumpcjonizm itp. stojąc w czapce supreme i jakiś drogich ciuszkach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@arahooo: kiedyś naprawdę mailem o nim dobre zdanie, tworzył naprawdę dobre filmiki no niestety ostatnio się trochę według mnie stoczył filmikami
  • Odpowiedz
@arahooo kiedyś może było więcej merytoryki w jego vlogach. Teraz przeważnie robi ładnie poskładany vlog bez konkretnego tematu. Poza tym wątek z Kasią... Dla mnie cringe()
  • Odpowiedz