Wpis z mikrobloga

Ale beka xD

Dudeł zapowiedział zasiłek dla bezrobotnych na poziomie 1300 zł, przed chwilą słuchałem radia i okazuje się, że "to za mało" i ci, którzy stracili pracę przez koronę dostaną jeszcze 1200 zł gratis.

2500 zł. Tako od buta, co miesiąc bo nie pracujesz xD

Jako kolejarz zarabiam 3 tyś xD

Nie no, jest w pytę, drukarka robi brr, 100 miliardów już dodrukowali, rozdają bardziej niż wcześniej na lewo i prawo. Tej karuzeli nikt nie zatrzyma xD susza za rogiem, chleb za dychę to będzie rarytas, hiperinflacja welcome to xD Chyba czas zacząć własne warzywa na działce sądzić. I jakiegoś świniaka trzymać xD

#bekazpisu #duda #gospodarka #kryzys #koronawirus
K.....k - Ale beka xD

Dudeł zapowiedział zasiłek dla bezrobotnych na poziomie 1300...

źródło: comment_158858684598nkrupAzNLHW8PNYclhOf.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
@Kolej00rek: 2500 za siedzenie w domu? Ekstra, chyba serio czas zacząć być bezrobotnym, jadącym na zasiłkach, bo przecież zaraz ludzie bezrobotni będą zarabiać więcej, niż programiści z wypoku
  • Odpowiedz
A ja pracując na dwa zlecenia prawie całoetatowe i jedną umowę o pracę na 1/4 etatu nie dostanę złamanego grosza, mimo że tą większość straciłem i od 2 miesięcy mam bardzo niski dochód. Cudowne państwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kolej00rek: Serio? To może lepiej jebnac dg w cholerę i iść na bezrobocie, bo dzięki rządowi z 10 k zrobiło mi się 2 000 zł postojowego... i kolejne miesiące nie wyglądają lepiej a sezon trwa tylko do października.
  • Odpowiedz
@Kolej00rek: ja to chyba co raz bardziej rozważam wyjazd z tego kraju xD przecież to się k---a tak nie da żyć. Już mnie krew zalewa od tych zasiłków, a to jeszcze do pieca dorzucą 1,2 k xD matko boska, patol bogatszy od ludzi pracujących
  • Odpowiedz
@Kolej00rek: akurat jeśli ktoś stracił pracę przez koronę, to państwo ma psi obowiązek mu pomóc, szczególnie że kiedy mu się wiodło to - jak podejrzewam - płacił podatki. Te 1200 czy 2080 zł to bardzo mało, szczególnie jeśli ktoś ma rachunki do zapłacenia. Co innego chronicznie bezrobotni którzy nie tworzą PKB bo nie chce się ruszyć d--y do pracy, oni nie powinni dostać nic
  • Odpowiedz
A ja pracując na dwa zlecenia prawie całoetatowe i jedną umowę o pracę na 1/4 etatu nie dostanę złamanego grosza, mimo że tą większość straciłem i od 2 miesięcy mam bardzo niski dochód. Cudowne państwo ( ͡º ͜ʖ͡º)


@rumcajs120: Podobnie jak u mnie, do marca pracowałem na umowa o prace + zlecenie. P------o się i zostałem na samej najniższej krajowej, ale że mam etat to
  • Odpowiedz