Wpis z mikrobloga

@Halbr Nie bylam nawet na chwilę na imprezowym wybrzeżu - powtarzam po raz kolejny, bo coś słabo u nas z łącznością :) I tak, także zapuszczalam się w głąb. Także miałam wypożyczony samochód i trochę nim pojeździłam i pozwiedzałam.

Może niepotrzebnie napisałam o Bułgarii jako o całym kraju, ale liczę się z tym, że 94% ludzi, którzy będą chcieli tam pojechać to wybiorą wschodni brzeg. Dlatego pozwoliłam sobie uogólnić.

Wiesz, różni są ludzie i nie ma sie co porównywać. Paryż też się nie wszystkim podoba, a dla wielu jest to jedno z piękniejszych miejsc na ziemi. Jedynie możemy się powymieniac spostrzeżeniami, możesz się ze mną nie zgodzić, opowiedzieć co ty fajnego tam zobaczyłeś, ale ja mam swoje zdanie wyrobione. Mi się nie podoba i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@Vasenka To trochę zwiedzałam czyli co? Trzy miasta w obwodzie burgaskim, którego właśnie wybrzeże nazywam imprezową riwierą, gdyż wszystko jest robione dla wypoczywających w Słonecznym Brzegu z przyległoścami?

To uogólnienie było bardzo nietrafione. Bo nie mam pretensji o to, że Ci się nie podobało albo o to, że niewiele zwiedziłaś. Każdy wypoczywa jak lubi. Tylko drażni mnie, że deprecjonujesz w kwestii zwiedzania kraj, którego zobaczyłaś ułamek i to ten robiony dla
  • Odpowiedz
@Vasenka: heh, wskutek globalnego ocieplenia, to na opalanie się można jechać już do Czech, zamiast morza będzie basen, za to zabytków od cholery i (moim zdaniem) świetne jedzenie, jeśli ktoś lubi mięsa i sosy oczywiście. Ale nad Bułgarią też myślałem, dziękuję za wybicie mi tego kierunku z głowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zdrajca_Narodowy: kurcze, jest coś takiego w tym zdjęciu...
Jakiś taki surowy klimat, trochę postapo mi się kojarzy :D bardzo przyjemne zdjęcie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Krupier

a jaki tam jest klimat to głowa mała!

chyba moja druga ulubiona stolica w Europie


Nie wiem jak można porównywać kijów z Londynem, Kopenhaga, Paryżem, Wiedniem, Madrytem, Rzymem nawet Lizbona czy Konstantynopolem bo to inna Liga
  • Odpowiedz