Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za mięsiąc będe już 30 letnim prawiczkiem. Z tego powodu ostatnio mam dużo feelsów. Przupomina mi się młodość i teraz widzę jak niegdyś naiwny byłem. Jestem brzydki, łysy 173cm z kiepska twarzą i zarostem niemowlaka. Mimo to przez wszystkie te lata robiłem wszystko co się da, żeby mieć kobietę.

Miałem też takiego kolegę chada, wzrost 190+, bujne włosy i brodą. On problemów z kobietami nie miał. Gdy ja musiałem się starać, a w pewnym momencie zarywałem do najbrzydszych lasek, które też mnie nie chciały to on miał zupełnie inaczej. To one starały się o niego. Ciągle to zaliczał kolejne chwaląc się tym nie raz.

Miałem też taką koleżankę, nie za ładną ale też nie brzydką. Wgapiona w tego kolegę jak obrazek. Spytałem więc ją raz co w nim takiego widzi. A ta odparla, że jest taki ciekawy, ma pasję i charakter...

Życie kolegi chada sprowadzał się do kolejnej to imprezy i popijawy. Niejednokrotnie czuć było alkohol od niego na zajęciach.

Zacząłem więc tryhardować i żyć jak on. Nic to jednak nie zmieniło w kwestii kobiet. W końcu spytałem koleżankę czemu dalej ona jak i żadna inna nie chcę ze mną być to ta odparła, że która chciałaby być z kimś co tylko imprezuję... jak obuchem w łeb...

Zdenerwowany odparłem jej wtedy, że przecież u kolegi chada się jej to podoba to ta wpadła w tryb rodem z wykopu krzycząc o mizoginii i innych bzdetach.

I wtedy pierwszy raz uświadomiłem sobię prawdę... ale łudziłem się dalej.

Dalej tryhardowałem i w necie i w realu. Dopiero odnalezienie w necie informacji o blackpillu spowodował, że przejrzałem na oczy.

Nigdy nie miałem szans. Jak naiwniak wierzyłem, że nie chodzi o wygląd. Od małego wmawiano, że kobiety nie są wzrokowcami, że uczucia... i wszystkie mają te uczucia do jednego typa. Zawsze jest ta jedna jednostka co zgarnia wszystko. Każda jak jeden wielki organizm lgnie do niego. Jakby to była istota stadna a nie indywidualne osoby..
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 82
@programista1992: z tymi rozwodami to masz rację, mam dwóch sąsiadów na 35 lv i okazało się że baby zrobiły im rogi. Jeden to taki typowy chad, powodem było to ze nie byli nigdy na wspónych wakacjach(bo #!$%@? kredyt na chałupe, a po za tym jego żoine łeb zrobiły koleżanki z roboty i instagram). Drugi sąsiad se wziął jebniętą babę i też kopła go w dupe jak postawili dom.
@AnonimoweMirkoWyznania nie "tryhardowałeś", tylko byłeś desperatem i udawałeś kogoś, kim nie jesteś. Podstawowym błędem "przegrywów" jest próba konkurowania z "chadami" poprzez kreowanie alternatywnej, rzekomo bardziej atrakcyjnej dla płci przeciwnej wersji siebie. Jeżeli masz kompleksy, brak ci poczucia własnej wartości i desperacko próbujesz udowodnić, że jest inaczej, to kobiety będą uciekać, bo to zachowanie dalekie od normy. Nie brakuje niezbyt przystojnych facetów z pięknymi partnerkami, bo ciekawa osobowość i pozytywne cechy charakteru są
Gdyby więcej bylo mężczyzn to pewnie wiele nieurodziwych kobiet byłoby na waszym miejscu


@Perkotka: Że co? Przecież w Polsce, jak w każdym Europejskim państwie, do pewnego roku życia masz więcej mężczyzn. W Polsce, aż do przedziału wiekowego 45-50 włącznie, masz więcej chłopaków i mężczyzn niż dziewczyn i kobiet, a w przedziale 0-50 masz o 4xx tysięcy osób płci męskiej więcej niż osób płci żeńskiej. Po 50ce faktycznie jest więcej kobiet, ale
@AnonimoweMirkoWyznania: No cóż, lipa kolego, ja wyglądem też nigdy nie grzeszyłem, a nie ma szans, żebym sobie przypomniał ile wybzykałem panienek. Jestem delikatnie od Ciebie starszy (ale to nie pokolenie, 2-3 lata) więc ciężko to zrzucać na inne czasy. Chciałbym Ci napisać, żebyś sobie już odpuścił albo dać złotą radę, ale niestety ani jednego ani drugiego nie zrobię.
Nie jest też tak, że wierzę w te bzdety, że wygląd nie ma
@Marek1991: Wytłumacz to zindoktrynowanym, żyjącym w bluepillu desperatom. Tym wszystkim nieszczęśliwym chłopakom do wzięcia czy innym rolnikom szukającym żony.

Najgorsze jest to, że do prawdy dojść bardzo ciężko, jeśli się raz nie sparzyło. Dopiero kiedy zaczynasz analizować swoje porażki, zaczynasz też zadawać pytania o naturę świata i iluzję, w której żyjemy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mikka: no tak. Miałam to na myśli tylko na odwrót napisałam oczywiście () ale sens komentarza odnosi się do stanu faktycznego, który przytoczyłeś

Nie rozumiem dlaczego dziwi was, że kobiety wybierają przystojniejszych skoro mają wybór bo to kobiet jest więcej. Gdyby więcej bylo mężczyzn to pewnie wiele nieurodziwych kobiet byłoby na waszym miejscu


@Perkotka: koleżance się pomyliło. To facetów jest więcej, więc możecie przebierać. Jakby była wojna i byłoby ich zdecydowanie mniej, to zmniejszyłybyście wymagania i łapały się każdego.

Nadwyżka mężczyzn w Polsce w wieku 20-30 lat wynosi obecnie powyżej 100 000. Dla tych
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem wzrokowcem i faceci tez, zle wygladalam to nikt na mnie nie spojrzal i slyszalam chamskie teksty, teraz wygladam lepiej i czasem ktos zaczepi, wyglad ma znaczenie ale sam wyglad nic Ci nie da, popracuj nad sobą i doceń co masz, choćby to ze jestes zdrowy, nie kazdy musi miec szczescie w miłości, a czasem sie znajduje jak o tym w kolko nie myślisz
@kamil150794: to prawda co napisal ale oczywiscie musisz sobie pomyslec, ze to klamstwo zeby nie wyjsc ze strefy komfortu. A w ogóle mam taki obraz, ze wygladasz jak taki janusz, zarosniety, taki grubszy itp, i jak jakas ma sie toba zainteresowac?