Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za mięsiąc będe już 30 letnim prawiczkiem. Z tego powodu ostatnio mam dużo feelsów. Przupomina mi się młodość i teraz widzę jak niegdyś naiwny byłem. Jestem brzydki, łysy 173cm z kiepska twarzą i zarostem niemowlaka. Mimo to przez wszystkie te lata robiłem wszystko co się da, żeby mieć kobietę.

Miałem też takiego kolegę chada, wzrost 190+, bujne włosy i brodą. On problemów z kobietami nie miał. Gdy ja musiałem się starać, a w pewnym momencie zarywałem do najbrzydszych lasek, które też mnie nie chciały to on miał zupełnie inaczej. To one starały się o niego. Ciągle to zaliczał kolejne chwaląc się tym nie raz.

Miałem też taką koleżankę, nie za ładną ale też nie brzydką. Wgapiona w tego kolegę jak obrazek. Spytałem więc ją raz co w nim takiego widzi. A ta odparla, że jest taki ciekawy, ma pasję i charakter...

Życie kolegi chada sprowadzał się do kolejnej to imprezy i popijawy. Niejednokrotnie czuć było alkohol od niego na zajęciach.

Zacząłem więc tryhardować i żyć jak on. Nic to jednak nie zmieniło w kwestii kobiet. W końcu spytałem koleżankę czemu dalej ona jak i żadna inna nie chcę ze mną być to ta odparła, że która chciałaby być z kimś co tylko imprezuję... jak obuchem w łeb...

Zdenerwowany odparłem jej wtedy, że przecież u kolegi chada się jej to podoba to ta wpadła w tryb rodem z wykopu krzycząc o mizoginii i innych bzdetach.

I wtedy pierwszy raz uświadomiłem sobię prawdę... ale łudziłem się dalej.

Dalej tryhardowałem i w necie i w realu. Dopiero odnalezienie w necie informacji o blackpillu spowodował, że przejrzałem na oczy.

Nigdy nie miałem szans. Jak naiwniak wierzyłem, że nie chodzi o wygląd. Od małego wmawiano, że kobiety nie są wzrokowcami, że uczucia... i wszystkie mają te uczucia do jednego typa. Zawsze jest ta jedna jednostka co zgarnia wszystko. Każda jak jeden wielki organizm lgnie do niego. Jakby to była istota stadna a nie indywidualne osoby..
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 82
@AnonimoweMirkoWyznania: Po wpisie wnioskuję, że jesteś introwertykiem... Moim zdaniem to jest twój problem w relacjach damsko-męskich. Nie jestem och i ach, ale jakiś czas temu koleżanki opisały moją osobę, jako zamkniętego ekstrawertyka i Na początku cichy i spokojny (badający otoczenia), a jak już wiem na co mogę sobie pozwolić i kto jest wokół mnie, to ruszam do ludzi.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Blackpill to oczywiście prawda. Chodzi o to, że dla nas mężczyzn kobieta, która jest brzydka z twarzy i gruba jak będzie pasować charakterem, zainteresowaniami itd będzie co najwyżej naszą dobrą znajomą. Tak samo na nas patrzą kobiety, mężczyzna niski, gruby i nie daj Boże z zakolami nie jest obiektem ich zainteresowań, chyba że jako bankomat.

Prawda w tym wszystkim jest taka, że my mężczyźni jesteśmy uczciwi i wprost mówimy, że
Po wpisie wnioskuję, że jesteś introwertykiem... Moim zdaniem to jest twój problem w relacjach damsko-męskich.


@100piwdlapiotsza: Ja jestem nieśmiałym introwertykiem piwniczakiem 101%. Mimo to, zdarzyło mi się być podrywanym i mieć atencję od kobiet. Dlaczego? 185 cm i nie najgorsza twarz. Od bycia Op-em dzieli mnie 12 cm wzrostu i 5 cm zakoli. Dla kobiet wygląd>wszystko. Uwielbiam jak dziewczyna spędzająca 2 godziny u fryzjera, potem kolejne 2 u kosmetyczki, mająca sztuczne
@Blackpill_RAW:
Dla mężczyzn też wygląd>wszystko, tylko my jesteśmy szczerzy i mówimy, że nas grube i brzydkie nie interesują, nie owijamy w bawełnę. Kobiety próbują wcisnąć fałsz, ze ich wybór jest bardziej złożony, a wygląd nie ma większego znaczenia. Podsumowując, obie płcie patrzą na pryzmat osoby głównie przez wygląd, tylko mężczyźni nie zaklinają rzeczywistości, że jest inaczej :)
Chodzi o to, że dla nas mężczyzn kobieta, która jest brzydka z twarzy i gruba jak będzie pasować charakterem, zainteresowaniami itd będzie co najwyżej naszą dobrą znajomą


@literacyfra123: Problem leży w tym, że mężczyźni mają o wiele mniejsze wymagania odnośnie wyglądu, niż kobiety. Mężczyźni uważają większość kobiet za atrakcyjne. Np. Totohoker 3,5/10 jest prostytutką i mężczyźni płacą za seks z tym czymś. PŁACĄ. Kobiety natomiast uważają za atrakcyjnych jedynie topowych Chadów.
ze@literacyfra123: dokladnie-powiedziec prawde na zajeciach wdz zamiast wciskania kitu o charakterze i dobrym serduszku,bez duszne katechetki/nauczycielki wciskaja biednym przegrywom kit o charakterze samemu dlawiac sie co drugi dzien knagami chadow/tyronow.Same kobiety oczywiscie beda wciskac ze mezczyzni tacy jak Jordan Barett/Sean O'pray to incele 2/10 stosujac mechanizm wyparcia(wiedza ze nie skosztuja w zyciu chocby ulamka dymorfizmu plciowego tych dwoch slayerow i probujac usunac ich bez skutecznie ze swojej jazni,skrycie nadal strzelaja z mysla
@lubiepepsi2137: sa ludzie którzy obiektywnie rzecz biorac piękni nie sa, ale maja cos w sobie, charyzme urok, nie zdarza sie to czesto ale tak bywa, no chyba ze ktos wyjatkowo brzydki life is brutal, sa tez niewidome kobiety, moze trzeba zmienic target? ;) taka nie patrzy na wygląd
@AnonimoweMirkoWyznania: @SwieckiKondon ale typie o czym Ty w ogóle dajesz? Gdzie autor wpisu napisał cokolwiek o poczuciu wyższości i "statystykach"? XDDD To już jakieś projekcje Wasze są? Brak argumentów na winę OPa i wymyślacie je sobie z dupy? Szkoda, że jeszcze nie napisałeś nic o środowisku, że na pewno szukał kobiety w złym środowisku. Szkoda tylko, że w takiej szkole lasek jest dużo i z różnych środowisk a jeżeli chodzi o
@Blackpill_RAW: To już nawet nie trzeba znać takiej Totohoker a wystarczy wejść na roksę i przewertować niektóre ogłoszenia, żeby zobaczyć jak bardzo zaniedbane i otyłe kobiety wystawiają się tam i co lepsze mają klientów, i masę pozytywnych opinii. No #!$%@? to jest dopiero smutne, jeżeli facet jest na tyle zdesperowany, że jest w stanie zapłacić loszce 160cm/100kg po 60-tce za seks. A my się śmiejemy z arabów dymających kozy xD
> Cytowany tekst...to wszystko instynkty, kobieta chce najlepsze geny to wybiera najlepszych a facet idzie na ilosc zeby jak najwiecej potomków to nie wybrzydza ;) biologia tak ogolnie


@Silver86: Teza prawdziwa, tylko po co kłamać, że:"wygląd nie jest decydujący, liczy się to kto jakim jest człowiekiem"?