Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej są tu jacyś single? Jak tak to dobrze! Mam 26 lat, niebieski here i szukam ciekawych aktywności, którymi mógłbym się zainteresować a jestem otwarty na wszystko (również te, które wymagają wkładu finansowego) dlatego pytanie jak spędzacie wolny czas jako single poza standardowymi: książka, komp, itp? Do tej pory wymyśliłem inwestycje w rower i samotne wycieczki lub/oraz coś podziałać w kierunku fotografii (co w sumie też będzie motywacją do podróży) albo nie wiem jakaś grupa na fb z osobami szukającymi innych w góry xD?. Słynne już powiedzenie na wykopie jak już jesteś #tfwnogf to.. zajmij się sobą, pasjami, hobby, itd. Także co robicie w wolnym czasie ewentualnie co chcielibyście zacząć? Może to będzie inspiracja dla innych, którzy wybrali samotną drogę a chcą nadal korzystać z życia.

#hobby #zainteresowania #przegryw #czaswolny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1588490107mpkcZ8PfpogKateYDJQZcr.jpg
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie nadal standardowo, ale podróże, wyskoczyć gdzieś na weekend lub dłużej w każdym miesiącu to niby nic takiego, a zawsze przyjemnie było, kupowanie biletów, planowanie, sama podróż, nauka języków - mam 2 w które się wkręciłem i tak mija powili czas, gotowanie i pieczenie, gdybym miał możliwość to ule wydawały mi się dosyć ciekawym i wymagającym zajęciem, najpierw wprowadzenie co i jak, budowanie ula, pszczoły, sprawdzanie itp.
@AnonimoweMirkoWyznania: Rower fajna aktywność, dość sporo osób można znaleźć do wspólnej jazdy, szczególnie w większych miastach. Są grupy na fb, tam można szukać. Tak samo bieganie, rolki. Np. u mnie w mieście umawiają się nawet na frisbee. Znajdziesz w takich sposób praktycznie każdy sport. Przyjść może każdy. Rower możesz połączyć ze zwiedzaniem np. jakieś zabytki, pomniki przyrody, itp. Jak masz krzepę to można robić kilkudniowe tripy. Nawet na wykopie ludzie się