Wpis z mikrobloga

To po c--j narzekasz na hajs ¯_(ツ)_/¯


@Fan_Morawieckiego: To, ze pieniadze nie sa czyjas glowna motywacja nie znaczy, ze ma zarabiać kiepsko. Moja tez nie sa, ale wyceniam swoja prace na konkretna kwote która ma mi zagwarantować konkretna jakość egzystencji i tyle.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Tyle, że mnie te średnie zadowalają, nie muszę kombinować ani się o cokolwiek prosić, zaś do twoich "dóbr pozycjonalnych" parcia na obecnym etapie nie mam, wystarczy mi cywilizowana jakość systemu w którym pracuje. Bogaci raczej nie, biedaki też nie.

Inb4 "hyhy frajer w polszy byś zarobił lepiej": być może, ale musiałbym się męczyć z polskim pacjentem w polskim systemie opieki zdrowotnej wyciągniętym z Monty Pythona i wyrabiać polską ilość
  • Odpowiedz
Tyle, że mnie te średnie zadowalają, nie muszę kombinować ani się o cokolwiek prosić, zaś do twoich "dóbr pozycjonalnych" parcia na obecnym etapie nie mam, wystarczy mi cywilizowana jakość systemu w którym pracuje. Bogaci raczej nie, biedaki też nie.


@Strahl: A mnie nie, wolę wynająć sobie sprzątaczkę niż samemu czyścić kibel ¯\(ツ)_/¯

Inb4 "hyhy frajer w polszy byś zarobił lepiej": być może, ale musiałbym się męczyć z polskim pacjentem
  • Odpowiedz
A mnie nie, wolę wynająć sobie sprzątaczkę niż samemu czyścić kibel ¯_(ツ)_/¯


@Fan_Morawieckiego: Na to będzie mnie jeszcze stać.

Lepsze to niż żyć w systemie, gdzie z uwagi na narodowość jakiekolwiek ścieżki awansu czy kariery naukowej są przed Tobą zamknięte


Nie wiem skąd wyciągnąłeś takie rewelacje, ale odstaw wykop. Akurat polskich lekarzy którzy porobili tutaj kariery trochę znam, włącznie z chefarztowaniem. :)
  • Odpowiedz
wyrabiać polską ilość godzin - nie, dziękuję. ;)


@Strahl: Wszystkie relacje lekarzy, którzy wrócili z Rzeszy skupiają się na tym, że w Polsce da się mniej pracować godzin faktycznych

Na to będzie mnie jeszcze
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Komu próbujesz coś udowodnić? Bo ja wiem jak tu życie wygląda i jakie są możliwości, więc twoje pytania nic w tej kwestii nie zmieniają. ¯\_(ツ)_/¯

Ilu Twoich znajomych z Polski w Niemczech jest ordynatorami albo wykłada na uniwersytetach?


Mój pierwszy szef chociażby, dzięki czemu dokładnie wiem czego się spodziewać i na co mogę liczyć. Z pierwszej ręki. Ciągle jesteśmy w kontakcie. Dlatego cokolwiek powiesz, to mam już informacje z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eustachiusz: Taaaa... Każdy może napisać taką kartę xD Patrząc co się w ostatnim czasie o--------a to jakoś mnie nie dziwi by Polacy byli skłóceni ze sobą nawzajem. Ja też mogę sobie napisać kartę by jakiś lekarz w---------ł i wstawić post na fb że ktoś mi to włożył pod drzwi aaaa c--j... Nie warto się było produkować xD
  • Odpowiedz