Wpis z mikrobloga

Przypomnijcie sobie czasy sprzed epidemii, branie 200zl za wizytę 10minut gdzie jak powiedz cokolwiek to OOOO NIECH PAN SIE NIE MADRZY/TO NIE JEST WAZNE. Nowy Lexus co roku i wakacje 3x na majorce.a teraz całujecie tych konowałów po rękach


@paw4da: Ale mnie zawiść zżera. Dlatego zostałem ekologiem. Mogę bezkarnie niszczyć fortuny takim #!$%@?. #pdk
  • Odpowiedz
@paw4da: 200 zł/10 minut płacisz przede wszystkim za wiedzę specjalistyczną, nikt ci nie każe do niego iść. Taki sam cennik przy podobnym czasie wizyty masz u chociażby mechanika czy informatyka jak ci zdechnie komp. Idź na medycynę i +/- 10 lat i będziesz się sam leczył
  • Odpowiedz
@paw4da: nic nie rozumiem co napisałeś, co ma piernik do wiatraka, skąd tu się wział NFZ i co ma do tego moje życie i przede wszystkim skąd wiesz, że ja nie chcę żyć xD
chyba dzisiaj leków nie wziąłeś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bonuswkomentarzu: poczekaj kilka lat to będziesz brał dniówkę przeciętnego człowieka za 5 minut wizytę k powiedzenie że trzeba jesc warzywa i owoce i dobrze sypiać
  • Odpowiedz
@frutson: Trzeba wziąć lekarzy pod ochronę, żeby nikt nie pytał dlaczego udawali bohaterów i pławili się w oklaskach społeczeństwa, zamiast alarmować że szpitale są puste i nie ma żadnej epidemii.
  • Odpowiedz
@paw4da: brzmisz jak typowy nieudacznik ktory po 30 latach picia taniego browarka po robocie w fabryce zaczyna zastanawiac się nad swoim życiem i jedyne do czego dochodzisz to "ta #!$%@? prywaciarz nic nie robi i miliony zarabja"
  • Odpowiedz
@bonuswkomentarzu jak to możliwe że zarabiasz 24zl na godzinę?
Nie róbmy już z siebie ofiar, starsi koledzy mówią że na początku kariery zarabiali po 100-200zł za dyżur (to było 10-15 lat temu). Wiadomo, że nie jest jeszcze dobrze porównując do zachodu, ale nie przesadzajmy.
  • Odpowiedz
@bonuswkomentarzu i też przesadzasz mówiąc, że 200zl za wizytę biorą tylko profesorowie ( ͡º ͜ʖ͡º) większość specjalistów tyle bierze i to nie jest jaka wygórowana cena, za wiedzę specjalistyczną się płaci i nikt nie zmusza do wizyt.
  • Odpowiedz