Wpis z mikrobloga

@bonuswkomentarzu: a skąd przekonanie, że rezydent ma od razu zarabiać jak lekarz specjalista z kilkuletnim stażem? w dupach się poprzewracało, w żadnym zawodzie zaraz po studiach nie zarabia się kokosów i trzeba mocno na początku zapierdzielać, brać #!$%@? zmiany itp. nie rozumiem, czemu lekarzy ma to nie dotyczyć. wśród prawników też często jest taka sytuacja a tam jakoś nikt nie płacze. roszczeniowe to społeczeństwo
  • Odpowiedz
lekarz rezydent here i zarabiam 24 zł na rękę za godzinę bardzo ciężkiej pracy. I nie, nie ma czasu na przeglądanie Mirko i picie kawki jak w normalnej pracy. Nigdy. A pracuję również w święta i weekendy. To gdzie mogę odebrać tego Lexusa i 200 zł za 10 minut?


@bonuswkomentarzu:
Pracuj w NPL, będziesz zarabiał 100 złotych/h za przeglądanie Mirko i picie kawki.
  • Odpowiedz
@bonuswkomentarzu jak jest się lekarzem nawet w młodym wieku to wystarczy trochę przedsiębiorczości i można dobrze zarabiać.

Można negocjować dopłaty do rezydentury itp, wg mnie trzeba mieć trochę godności i nie pracować za ochłapy
  • Odpowiedz
@rickroll: Nie wiem z czego to wywnioskowałeś, nikt takiego czegoś nie oczekuje. A chcąc być precyzyjnym rezydent jest po 13 miesięcznym stażu za 100 zł więcej niż minimalna także nie jest świeżo po studiach.
  • Odpowiedz