Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jaki jest sens "beki z wegan", w sensie po co ich obrażać i wyśmiewać, skoro nie robią literalnie nic złego, a przy tym wiele dobrego. To jak śmiać się z zachowań ekologicznych albo wolontariatu. Żałosne.
  • Odpowiedz
@MarkoPoloLight: Tez tego nie moge pojac. Ktos sobie zyje i nikomu nie przeszkadza swoja dieta. Jego jadlospis jest bardziej przyjazny srodowisku niz moj, ale trzeba go wysmiac bo niejedzenie mieska takie niemeskie, takie inne, takie smieszne.

i jeszcze to '...zabilem bo zjadala wasza jedzenie...' tez nie ma sensu. Humor gimbusow. Hodowla jest ukierunkowana podażą. Tak wiec, gdyby nie konsumpcja to tej krowy by wogole nie bylo.
  • Odpowiedz
@rbk17: jakby mieso z probowki mialo taki sam smak jak te z zywca to nawet bym sie nie zastanawial ktore wybrac. oczywiscie mowimy o poziomie podobnych cen, ale mysle ze invitro mozna windowac w dol bo mozna dostarczyc taki produkt szybciej, taniej, z mniejszym oddzialywaniem na srodowisko, i kazdy kawalek smakuje tak samo.
  • Odpowiedz
@chrominancja: dokładnie, mali ludzie z wielkimi kompleksami, znałem takiego typa co wyśmiewał wszystko co w jego oczach było niemęskie w tym wegetarianizm, na każdym kroku oczywiście podkreślał ze je mięso i do tego papryczki jalapeno xD spytałbym się go teraz co jest bardziej męskie: #!$%@? krowy która cierpiała całe życie i została zabita gwoździem w potylice, czy przezwyciężenie swoich durnych przekonań i ochrona środowiska dla przyszłych pokoleń. Już z nim
  • Odpowiedz
@MarkoPoloLight: bo poerdola wszedzie #!$%@? jacy nie sa zajebisci och ach wegan jestem ile litrow wody na kilo miesa potrzeba nie wiecie.yhy yhy my ratujemy ziemie.zobacz na europosel spurek jak wyglada i co #!$%@? jestem pewnybze to przez jej diete
  • Odpowiedz