Wpis z mikrobloga

To jak śmiać się z zachowań ekologicznych albo wolontariatu.


@MarkoPoloLight: Masz rację, przy czym zważ, że mnóstwo ludzi śmieje się z zachowań ekologicznych albo wolontariatu. Z aktywistów ekologicznych szydzi się tu (w sensie na wykopie) regularnie, a wolontariusz na rzecz jakiejś słusznej inicjatywy to dla wielu niemalże synonim "lewaka". Osoby o takiej mentalności po prostu czują się lepiej, gdy wyrażą niechęć wobec kogoś, kto żyje wg przekonań w ich mniemaniu
  • Odpowiedz
skoro nie robią literalnie nic złego, a przy tym wiele dobrego


@MarkoPoloLight: Też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem znalezisk z weganami niszczącymi sklepy mięsne, ale bardziej się przeraziłem komentarzami, że na rozwiązania siłowe jeszcze za wcześnie.( _)
  • Odpowiedz
przezwyciężenie swoich durnych przekonań

@mateluszwajhe: To może być szokujące dla wegetarian, ale ludzie jedzący mięso nie robią tego z powodu jakichś "przekonań" tylko po prostu mięso jest smaczne i jest niskokalorycznym źródłem białka. Jak ktoś chce sobie #!$%@?ć zielsko i tofu to osobiście nie mam nic do tego, ale niech nie próbuje mi wmówić, że jestem zły bo lubię mięso.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Spuszczanie wody w kiblu po każdym sikaniu i branie prysznica dwa razy dziennie też. Jak komuś to przeszkadza, to może chodzić z brudną dupą, ale niech mi nie próbuje narzucać swojego stylu życia.
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Brak higieny szkodzi, dieta wegańska nie. Zużycie wody przez gospodarstwa domowe nie jest też porównywalne w szkodliwosci do zużycia wody, emisji gazów cieplarnianych i cierpienia zwierząt na skutek produkcji mięsa. Idąc tą "logiką" to możesz też palić butelkami plastikowymi bo przecież w ogóle żyjąc, nawet ekologicznie, wpływa się negatywnie na środowisko, więc można robić dosłownie wszystko :D
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Ty celowo walisz takie fikołki czy nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu? Jak ty szkołę skończyłeś. Przecież pokazałem ci właśnie, że takie porównania z dupy nie mają sensu, a ty to wyśmiewasz i to jeszcze przekręcając xD
  • Odpowiedz
@SipaXtra:

zobacz na europosel spurek jak wyglada

Jak na 44 lata wygląda normalnie, powiedziałbym, że lepiej niż większość społeczeństwa w tym wieku.

i co #!$%@? jestem pewnybze to przez jej diete

Co takiego #!$%@? gorszego od ciebie? Nie może być.
  • Odpowiedz
@MarkoPoloLight: nie zgodzę się, napiszesz cokolwiek innego niż ta sekta uważa i Cię obsiądą. Bo jakaś parówka wegańska Ci nie smakuje, zwrócisz uwagę, że nazwanie kotletem schabowym jakiegoś glutenu w panierce jest niewłaściwie albo że rynek wege jest za drogi i głównie soją stoi. I już dostają #!$%@?
  • Odpowiedz
@MarkoPoloLight: też tak myślę. spora ich grupa wierzy w to, że szczepionki są złe, to minus. ale ogólnie nie są odpowiedzialni za zabijanie zwierząt, ich działania są proekologiczne. więc szanuję ich. sam uważam, że warto jeść mniej mięsa, że szynki, kiełbasy są szkodliwe (chociaż zjem czasem - ale ograniczam), najlepiej byłoby kupować i jeść 'ekologiczne' mięso ze 2x w tygodniu od lokalnego dostawcy. youtber everdayhero jest bardzo spoko, ogarnięty gość.
  • Odpowiedz
@ostulemijo: Jakoś nie widzę nigdy tego #!$%@?, za to nie brakuje wysrywów pod każdym zdjęciem makaronu ze szpinakiem, "hurr gdzie mienso hurrrrrrr".

@Tylko_noc: Spróbuj beyond meat, zawsze jak mam okazję to zamieniam wołowinę i nie czuję różnicy.
A z niezdrowych przekąsek Max Burgers ma wege nuggetsy nieodróżnialne od kurczaka.
  • Odpowiedz
@MarkoPoloLight: Beka z wegan jsst w dużej mierze z powodu "wojujących wegan", którzy agresywnie próbują przekabacić każdego napotkanego człowieka na swoją "wiarę". Przykład takiej osoby w poniższym filmiku:
jannar24 - @MarkoPoloLight: Beka z wegan jsst w dużej mierze z powodu "wojujących weg...
  • Odpowiedz