Wpis z mikrobloga

@Berbelucha tarcze, frezy czy inne elementy wymienne to brać oryginały czy szukać zamienników z alli ? Ceny elementów niektórych, lubią walnąć po kieszeni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@futrzakos: nie mam takiego doświadczenia jeszcze :( mam frezy od starego zestawu, duży zestaw z Lidla i kilka końcówek które były z dremelem. Dzisiaj trochę używałem tych Lidlowych i mam wrażenie że "diamentowe" końcówki są posypane brokatem i tyle :/ zobaczę jak inne się będą sprawować. Te od Verty mam wrażenie że były lepsze. Dremelowych jeszcze nie używałem. Także pewnie prawda leży gdzieś po środku.
  • Odpowiedz
@futrzakos: @Berbelucha: setka tarcz do ciecia chińskich to kilka-kilkanaście złotych. Na przecięcie jednego profilu do ledów idzie kilka-kilkanaście tarczek. Niektóre pękają jeszcze przed zalozeniem.

3 tarcze dremela to 50zł. 8 cięć i żadnego sladu na tarczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felonious_Gru: @Berbelucha:
Warto kupić oryginał.
Co cięcia kupiłem ten zestaw.
Uchwyt - cudo! Nigdy więcej nie wrócisz do tarczek na śrubkę.
Trwałość bardzo dobra. Cięcie plastików to żaden problem - działa nawet jak mini szlifierka kątowa (oczywiście przy zastosowaniu głowicy 90 stopni, mam ją założoną non stop)
Żałuję że od razu nie kupiłem u tego samego sprzedawcy perforowanych tarczek do drewna oraz diamentowych.

Chociaż z samego Dremela (model 8100, akumulatorowy)
taxi20 - @Felonious_Gru: @Berbelucha: 
Warto kupić oryginał. 
Co cięcia kupiłem ten z...

źródło: comment_1588469205LdWM1wcbyRdqaSiYNX3wxD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz