Wpis z mikrobloga

z ilu jaj najwięcej zjadłeś jajecznicę??


20.

I pytanie z kategorii ciekawość. Jeśli miałbyś rodzinę, żona dzieci itd. nakłaniałbyś ich na taki rodzaj diety?? Czy jedliby swoje a ty swoje.


@NickciN: Może nie konkretnie do dokładnie tego samego, ale zdecydowanie trzymałbym dyscyplinę żadnego śmieciowego żarcia w domu. Bo w sumie po co mi niedożywione/grube dzieci/żona? Brak pilnowania zdrowej diety osób pod moją opieką byłby karygodnym zaniedbaniem.
  • Odpowiedz
liczysz ile przeciętnie kcal zjadasz w ciągu dnia? Sama taka jajecznica ma grubo ponad 1000kcal xD


@Kubul: Liczę jajka bardziej niż kalorie. Wg różnej maści kalkulatorów, opartych o stare dane z USA, 14 jajek to byłoby 1085 kcal. Ale to zakłada standardowe jajko równie 50g, czego tutaj nie ma miejsca, a ponadto że jajka mają standardowy rozkład makroskładników, co prawie na pewno nie jest prawdą. Tak naprawdę nie wiadomo, ile co
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: jak się trenuje sporty siłowe to takie zobaczenie naturalnie się kształtuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdybym jadł tylko i wyłącznie dla zdrowia, też bym nie zwracał na nie uwagi.
  • Odpowiedz
że jedzenie surowego mięsa i jajecznicy z samą sola, ostry rygor posiłków pod imaginację ojca to raczej przykra sprawa


@Klepajro:

1. Tak może się wydawać typowemu normikowi, który zna tylko śmieciowe jedzenie ad libitum, i każde odstępstwo traktuje jako naruszenie porządku świata.
2. Widać czytać nie umiesz. Popatrzmy na to co napisałem.

Może nie konkretnie do dokładnie tego samego, ale zdecydowanie trzymałbym dyscyplinę żadnego śmieciowego żarcia w domu.


Jak z tego
  • Odpowiedz
śmieciowe jedzenie to tak szerokie pojęcie że dla ciebie to będą zwykle pierogi dla innych fastfoody.


Nie wiesz co zaliczam do tej kategorii, bo telepatą najwyraźniej nie jesteś. Dlaczego więc sugerujesz, że zaliczam do niej wszystko co nie jest surowym mięsem, jajecznicą i solą?

Za normika się obrażam trochę


A ja za sugerowanie, żebym nie miał dzieci. ¯\_(ツ)_/¯

@Klepajro:
  • Odpowiedz