Wpis z mikrobloga

Jade dzisiaj z narzeczoną na wieś do jej rodziców porozmawiać o naszym przyszłym ślubie. Jak wiadomo z mojego niedawnego wpisu, w przeciwieństwie do jej rodziców i obecnie różowej nie chce wielkiego slubu koscielnego z weselem na 300 osób a jedynie zwykły cywilny z przyjeciem dla rodziców i najbliższych znajomych (na co zgadzała się dziewczyna)

Dejcie plusa na odwage bo coś czuje że będzie niezła imba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #slub
  • 92
w przeciwieństwie do jej rodziców i obecnie różowej nie chce wielkiego slubu koscielnego


@Kenjiy: weź się #!$%@? ogarnij z tymi polskimi literami. Albo używaj zawsze albo w ogóle, bo jak piszesz "nie chce" zamiast "nie chcę" to czytam wpis po 5 razy, żeby zrozumieć co ty #!$%@? miałeś na myśli.
@Kenjiy polecam małe wesela, przyjdą ci którym na parze młodej zależy a reszta znajdzie wymówkę albo się obrazi :) spokój na całe życie :) z mojego życia zniknęło dzięki temu wielu ludzi
no raczej, jakby kochał to by się zgodził na jej opcje


@kamuuu: nie.

Miłość do kogoś nie oznacza bezwarunkowego zgadzania się na jego oczekiwania i żądania.

To nie jest miłość. To jest poddaństwo.

Albo trollujesz (wtedy gratuluję), albo jesteś durna (wtedy współczuję).
@tgqq makao! Ja byłem na weselu dla 500 osób ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sala weselna w Czuszowie (na tamten moment to była największa sala weselna w Małopolsce - ciekawscy mogą sprawdzić). Zaproszonych 500, przyszło coś lekko ponad 350. Jak dla mnie było #!$%@? - po zagadaniu do 'sasiadow' z mojego stołu wybadalem, że to są ludzie pokroju 'siedzielismy w jednej ławce razem z panna młodą w gimnazjum' (