Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 343
Ja wiem, że na TT jest mnóstwo trolli, zwłaszcza tych PiSowskich, ale to jest tak obrzydliwe, że chce mi się rzygać.
Jedyną "winą" tego faceta jest to, że razem z innymi zablokował ten ohydny pojazd z kłamliwą propagandą antyaborcyjną.

Wiadomo, że zawsze znajdą się jednostki że skrzywieniami psychicznymi, ale tutaj najbardziej przeraża liczba polubień i innych osób (albo kont, bo wciąż się łudzę, że to jednak z farm trolli takie wysrywy pochodzą) produkujących takie treści.

Na zrzucie tylko fragment, więcej w linku. Można też wejść na profil tego osobnika, ale za onkologia nie zwracam, bo człowiek się czuje jakby odwiedzał schizofrenika w psychiatryku.

https://twitter.com/KRISOKOPAN/status/1254678774274236417?s=19

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #lgbt #aborcja
źródło: comment_1588143243cSDh1wMTuZlpEr3uIFLYPq.jpg
  • 43
@Orowerbogatszy: Jasne, kajałem się już wyżej. Po prostu wyskoczył mi ten post na tt, wcześniej widziałem mniej więcej sprawę, no i zbyt pochopnie oceniłem. Na przyszłość dokładniej zweryfikuję sprawę.
Jednak wciąż uważam to co było napisane tam za poniżej jakiegokolwiek poziomu. A że wszędzie są debile - to też oczywiste.
Jedyną "winą" tego faceta jest to, że razem z innymi zablokował ten ohydny pojazd z kłamliwą propagandą antyaborcyjną.


@Saint_Sinner: no nie wiem. samo zatrzymanie popieram, ale to, co mowil ten koles wola o pomste do nieba.
wulganie go wyzywal i grozil pobiciem. ponadto nie ma maseczki.
@L3stko: mnie tylko intryguje czy prawa strona wykopu byłaby tak samo tolerancyjna względem takiej furgonetki jak i jej kierowcy jakby zamiast materiałów anty-LGBT były na niej treści insyuujące że np. spora część polaków mordowała Żydów albo że Polacy jeżdzą za granicę tylko byle kraść samochody, czyli generalnie mówiąc treści oczerniające (w większej miarze bezpodstawnie) sporą ilość ludzi. Pls przestańcie udawać że zależy wam na zachowywaniu się jako centrysta i przyznajcie że
@L3stko: Ciekawe jak byś gadał, gdyby sytuacja byłą odwrotna, i zamiast o homoseksualistach byłoby tam coś o kościele i księżach. Mam pewne podejrzenia.