Wpis z mikrobloga

@reddin

@satba: Co ma zatem zrobić rowerzysta, który jedzie a nie może jechać pojazdem po trawie i nie ma obowiązku teleportacji?


Jaki ciężki temat. Ma tam nie wjeżdżać. Nie ma żadnego prawa wjechać za znak zakazu. To jest absolutny koniec dyskusji.

Tak jak kierowcy nie mają prawa do samosądu, tak żaden użytkownik drogi, nawet kolarz w legginsach, nie ma prawa ignorowania zakazów wg swoje widzimisię.
  • Odpowiedz
bycie rowerzystą to jednak stan umysłu XD Powodzenia


@k_EZ: Dlaczego rowerzysta jest i ma być gorszym uczestnikiem ruchu drogowego? Jakim prawem?
  • Odpowiedz
@satba: Musi być możliwość wjazdu, czyli może z niej skorzystać na najbliższym skrzyżowaniu, czego nie wiemy. Więc można się przestać niezdrowo podniecać.


@reddin: ale tam jest zakaz jazdy rowerem, więc nawet gdyby nie było drogi rowerowej nie ma prawa tą drogą jechać

@k_EZ: Dlaczego rowerzysta jest i ma być gorszym uczestnikiem ruchu drogowego? Jakim prawem?


@reddin: bo drogi są dla drogowców, a nie dla
  • Odpowiedz
@reddin: jeszcze definicja tego znaku:
Znak B-9 „zakaz wjazdu rowerów", wyrażający zakaz ruchu rowerów i wózków rowerowych, stosuje się w celu wyeliminowania ruchu tych pojazdów przede wszystkim z dróg o dużym natężeniu ruchu lub dużej dopuszczalnej prędkości stanowiącej niebezpieczeństwo dla jadących rowerami.
I dla pewności link do taryfikatora, tak btw to tylko 100 zł.
https://www.motofakty.pl/artykul/taryfikator-mandatow-znaki-i-sygnaly-drogowe.html
To jak będzie, może rowerzysta wjeżdżać, czy też nie?
  • Odpowiedz
@reddin: #!$%@? typ jest uosobieniem tego czego nienawidzę w rowerzystach. Pieprzone buce robiące #!$%@?ę z logiki, byle tylko wyszło na ich rację. Nie przejdzie z rowerem metr przez trawkę NO BO PODAJ MI PRZEPIS KTÓRY NAKAZUJE PRZEJŚCIE PRZEZ TRAWKĘ, GÓWNO MNIE TO INTERESUJE, ŻE UTRUDNIAM RUCH INNYM, NIE BYŁO WJAZDU NA ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ, PODAJ PRZEPIS. ha tfu.
  • Odpowiedz
@reddin

bycie rowerzystą to jednak stan umysłu XD Powodzenia


@k_EZ: Dlaczego rowerzysta jest i ma być gorszym uczestnikiem ruchu drogowego? Jakim prawem?

@reddin dlaczego rowerzysta ma być lepszym uczestnikiem ruchu i może ignorować zakazy wjazdu. Koleś, jesteś naprawdę absurdalnie zaślepiony tymi pedałami...
  • Odpowiedz
ale tam jest zakaz jazdy rowerem, więc nawet gdyby nie było drogi rowerowej nie ma prawa tą drogą jechać


@wyjde_z_piwnicy: Jaki przepis nakazuje by korzystać tylko z samochodu a nie z roweru który też jest pojazdem? Co ma zrobić rowerzysta skoro nie może jechać po trawniku a nie ma obowiązku się teleportować.
  • Odpowiedz
  • 16
@reddin gowno wiesz o prawie, a sie madrzysz xD zakaz poruszania się rowerem po drodze obowiązuje od miejsca umieszczenia znaku, a nie od miejsca zjazdu na drogę rowerową.
  • Odpowiedz
gowno wiesz o prawie, a sie madrzysz xD zakaz poruszania się rowerem po drodze obowiązuje od miejsca umieszczenia znaku, a nie od miejsca zjazdu na drogę rowerową.


@Shishu: To co ma zrobić rowerzysta, skoro nie ma prawa jechać po trawie i nie musi się teleportować? Dlaczego jakiś debil bez pomyślunku postawił tam znak?
  • Odpowiedz
@reddin: nie będę z Tobą dyskutował bo nie znam tych wszystkich znaków, przepisów, co to jest CPR, wystarczy mi, że kiedy mogę ułatwić sobie/innym poruszenie się to to robię XD Następnym razem jak pójdę na rower to muszę się w jakiś zbiór najpotrzebniejszych przepisów zaopatrzyć, polecisz jakiś poradnik "Jak walczyć z okrutnymi kierowcami?" (Którzy swoją drogą nie mają wpływu na to jak ktoś stawia znaki czy planuje te ścieżki, ale
  • Odpowiedz
Więc masz ten przepis, że znak jest postawiony nieprawidłowo, czy go też nie masz. Czy w zwyczaju masz powoływać się na przepisy, które nie istnieją?

@satba: Masz ten przepis, że rowerzysta ma obowiązek się teleportować lub jechać po trawniku pojazdem?


@reddin: Dlaczego odpowiadasz pytaniem na pytanie? Nie uważasz, że od razu przytaczając przepis, na który się powołujesz uciął byś dyskusje? A tak to tylko każdy widzi, że pieprzysz
  • Odpowiedz
nie będę z Tobą dyskutował bo nie znam tych wszystkich znaków, przepisów, co to jest CPR, wystarczy mi, że kiedy mogę ułatwić sobie/innym poruszenie się to to robię XD


@k_EZ: A tu jest mało miejsca? Nie sądzę.
  • Odpowiedz