Wpis z mikrobloga

Główne różnice, które odczuwam

- Sen i przebudzanie się. Normalnie musiałem mieć 15-45 minut zanim mój organizm rano się rozbujał. Obecnie dosłownie 3 sekundy po otwarciu oczu bez kawy bez niczego mogę iść pracować/ćwiczyć.
- Mimo głębokiego deficytu nie odczuwam tego w ciagu dnia po wyjściu z siłowni
- O wiele większe nabicie upper body, nie miałem nigdy cycka, teraz nadal nie mam, ale jest x2 taki napuchnięty cały
- Treningowo no mniejsze przerwy z pewnością mogę robić między seriami i pompa barków/prostownika jest większa jak i czucie mięśniowe
- Sama siła bez zmian, ale to cieżko ocenic, bo wiadomo było 6 tygodni+ pajacerki na gumach a nie treningu
- Libido bez zmian, było bardzo wysokie i jest; choć pewnie by było miejsze ze wzgledu na deficyt
- Tłuszcz szybciej schodzi z tyłka/dołu brzucha, po prostu bardziej równomiernie, bo wczęsniej to spadało mocno z upper, a na lower się on trzymał
- Pierwszy tydzień/dwa byłem zamulony lekko

Chodzi oczywiście o kreatynę
Pozdrawiam serdecznie

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 38
@Kasahara: Ciesz się , mówisz 6 tygodni, poczekaj mnie zaczęło klepac między 6 a 10 najmocniej, powiem wiecej , na propie jestem (kreatyna propagowana, taka odmiana jablczanu ) od 13 stycznia i powiem Ci, że żal na cypio przechodzic bo wciąż działa. Więc stwierdziłem że jak otworzą siłkę pojadę sobie master + prop 8 tyg jeszcze i dopiero zejdę na cypionat. Polecam poeksperymentować z wartością estro w której się najlepiej czujesz
na propie jestem (kreatyna propagowana, taka odmiana jablczanu ) od 13 stycznia i powiem Ci, że żal na cypio przechodzic bo wciąż działa. Więc stwierdziłem że jak otworzą siłkę pojadę sobie master + prop 8 tyg jeszcze i dopiero zejdę na cypionat.


@dantealghieri: Poczytaj zanim sobie krzywdę zrobisz
@Poemat: czepiasz sie słówek, wolę krótki estr od długiego z czasem propa az tak mocno nie czuc wiec fajnie zmienic estr i dac przy okazji udom odpocząc. Natomiast o dziwo cały czas fajnei czuje propa. Nie widzę gdzie napisałem nieprawdę . Szukasz dziury w całym.
@Duzy_Dziki_Zwierz: Moim zdaniem to głupia moda kierowana prawdopodobnie fałszywą wrażliwością propagowana przez jakieś tam grono kulturystów, którzy na bombie czują się tak lepsi od niedouczonych, że muszą szyfrować swoje wiadomości, żeby "nikt sobie krzywdy nie zrobił". #!$%@? a niech sobie robi, ja mu igły w dupę nie wsadzałem. Jak gdzieś piszę ile i co to wprost, a jak ktoś się zasugeruje i uszkodzi to jego wina, a nie moja i bardzo