Wpis z mikrobloga

Główne różnice, które odczuwam

- Sen i przebudzanie się. Normalnie musiałem mieć 15-45 minut zanim mój organizm rano się rozbujał. Obecnie dosłownie 3 sekundy po otwarciu oczu bez kawy bez niczego mogę iść pracować/ćwiczyć.
- Mimo głębokiego deficytu nie odczuwam tego w ciagu dnia po wyjściu z siłowni
- O wiele większe nabicie upper body, nie miałem nigdy cycka, teraz nadal nie mam, ale jest x2 taki napuchnięty cały
- Treningowo no mniejsze przerwy z pewnością mogę robić między seriami i pompa barków/prostownika jest większa jak i czucie mięśniowe
- Sama siła bez zmian, ale to cieżko ocenic, bo wiadomo było 6 tygodni+ pajacerki na gumach a nie treningu
- Libido bez zmian, było bardzo wysokie i jest; choć pewnie by było miejsze ze wzgledu na deficyt
- Tłuszcz szybciej schodzi z tyłka/dołu brzucha, po prostu bardziej równomiernie, bo wczęsniej to spadało mocno z upper, a na lower się on trzymał
- Pierwszy tydzień/dwa byłem zamulony lekko

Chodzi oczywiście o kreatynę
Pozdrawiam serdecznie

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 38
  • Odpowiedz
@Poemat: Glutamina taka jak miałem naturalnie czyli góra granicy/minimalnie ponad.
Dodam, ze najpierw jak były gumy to brałem 5 g kreatyny co 3 dni, obecnie biorę 10 g co 3 dni i właściwie dopiero na 10 g odczułem dużą zmianę. Na 5 g różnic prawie nie widziałem/były subtelne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: Ogólnie ofc wpływu nie ma już po okresie dojrzewania, ale podobno cykl w trakcie dojrzewania może wpływać na rozmiary prącia. Co właściwie dziwne nie jest.
  • Odpowiedz
Sen i przebudzanie się. Normalnie musiałem mieć 15-45 minut zanim mój organizm rano się rozbujał. Obecnie dosłownie 3 sekundy po otwarciu oczu bez kawy bez niczego mogę iść pracować/ćwiczyć.


@Kasahara: :O No to chyba znalazłem powód żeby wejść na bombę. Leci tylko cypio czy coś więcej?
  • Odpowiedz
@vizori:

Póki co jest samo kreatyna, inhibitor wheya oraz HMB (czyli można powiedzieć, że kreatyna solo)
Poniżej 90 kg będzie jeszcze dodany Mutant (MAS)s jako gainer choć suplement znany z tego, że utwardza wygląd
Na ostatnie 3-6 tygodni dopiero coś innego, ale to zależy po prostu jak się będę czuł i czy będzie to forma życia warta dorzucenia innej suplementacji do sesji zdjęciowej. Jeśli nie to wracam na plus na kreatynie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: No tak. Prosta zaleznosc - kreatyna (szczegolnie creatine cypionate) wystepuje w miesniach, sciegnach i bierze udzial w cyklach metabolicznych rowniez w komorkach cial jamistych. Suplementowanie kreatyny szczegolnie w cyklach + mostek miedzy cyklami powoduje jej gromadzenie (a wlasciwie produktow jej metabolizmu) sie mitochondriach oraz cytoplazmie, co zwieksza cisnienie osmotyczne i pozwala powoli te komorki rozciagac, szczeglolnie kiedy okresowo wzrasta w nich cisnienie. Do tego NO (tlenek azotu) ktory w trakcie
  • Odpowiedz
Poniżej 90 kg będzie jeszcze dodany Mutant (MAS)s jako gainer choć suplement znany z tego, że utwardza wygląd

Na ostatnie 3-6 tygodni dopiero coś innego, ale to zależy po prostu jak się będę czuł i czy będzie to forma życia warta dorzucenia innej suplementacji do sesji zdjęciowej. Jeśli nie to wracam na plus na kreatynie solo


@Kasahara: #!$%@?, serio? Po co taki bełkot?
  • Odpowiedz
@JuneJohn:

Bo mam taki kaprys i chcę aby to nie trafiało do osób, które nawet nie wiedzą co to i jak działa - kto miał zrozumieć ten rozumie. Dodatkowo podchodzę do tego z humorem. Wyluzuj.
  • Odpowiedz
@Kasahara: może głupie a może mondre pytanie: skąd się bierze takie rzeczy. Jak kupię online to skąd mam wiedzieć, że dostalem oryginalny produkt, a nie jakiś badziew, który w najlepszym przypadku nie będzie działał.
  • Odpowiedz