Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna podczas wczorajszej kłótni powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje. Klotnia byla dosyc ostra to fakt. Niby wszystko ucichlo i juz sie pogodzilismy ale caly czas boli mnie to bo jednak takie slowa są mocne a zwlaszcza od wlasnej dziewczyny. Nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji bo jestem szczerze sfrustrowany a nie potrafie okazywac zlosci #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 203
  • Odpowiedz
@soshiu: byłem tam ziomuś, zaczęło się od wyzwiska w gniewie, a później przeszło na w miarę regularne wyzeiska co 2 tygodnie powiedzmy. Teraz wiem, że gdybym w przypadku pierwszego ostro zareagował to może i bym to ukrócił. To jedna z oznak, że Cię nie szanuje, a szacunku jej do siebie będzie bardzo ciężko nauczyć. Chociaż z doświadczenia wiem, że w praktyce to niemożliwe. Będzie Ci tylko ciężej z nią :)
  • Odpowiedz
bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje


@soshiu: jeżeli tak uważa to masz już po związku. Żadna kobieta nie chce być z takim facetem (którego żadna nie chce i który ma dwie lewe ręce).

I druga rzecz: "pogodziliście się" tzn. powiedziała, że przeprasza bo wcale nie jesteś ciotą i cwelem czy ucichło i nic z tym
  • Odpowiedz
@soshiu: Nie podales powodu z jakiego cie tak nazwala wiec zakladam ze w nocy kazales jej ubierac strapona i teraz masz za swoje:D.

A na powaznie to sie zcznij umawiac na kawke z jakas ladna kolezanka i zadbaj aby o tym wiedziala.Bo czasem sprawy zalatwia sie rozmowa a czasem trzeba cos pokazac.
  • Odpowiedz
@soshiu: Toksyczne zachowanie, żeby Twoje poczucie wartości było na tyle niskie żebyś rzeczywiście nie pomyślał, że po co masz z taką jebniętą być jak możesz sobie normalną znaleźć.
  • Odpowiedz
że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje.


@soshiu: wiesz mordo, że to jest przemoc psychiczna, nie? Nie daj się. Tego się już nie naprawi, jesteś dosłownie w punkcie bez powrotu, dla własnego zdrowia psychicznego (wcale nie przesadzam) musisz ja zostawić
D.....t - > że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że ż...
  • Odpowiedz
@soshiu: toksyczna laska, chce żebyś uwierzył, że nikt Cię nie zechce (co jest nieprawdą) żeby mogła po Tobie jechać jak po śmieciu, a Ty żebyś nadal przy niej siedział bo uwierzyłeś w jej słowa.
  • Odpowiedz
@soshiu: jak kiedyś będąc w związku moja ex odezwała się do mnie w podobny sposób, to jej powiedziałem, że zrobiła to właśnie dwa razy, pierwszy i ostatni.
  • Odpowiedz