Wpis z mikrobloga

@vincent38 mnie #!$%@? Kaczyński. Jak Tusk i całe PO jawiło mi się jako zgraja oszustów to na dziś dzień stwierdzam, że oni to się jeszcze hamowali i wstydzili pewnych rzczy. A kaczor? Robi sobie z Polski swoją własną piaskownice karakan zakłamany. Jego fanatyzm i wiara w słuszność jedynie jego racji oraz plucie jadem w połączeniu z tą obrzydliwą, chamską mordą wyzwala we mnie tak wielki gniew, że gdybym znalazł się w odludnym
@lubie_jablka Głogów to w ogóle #!$%@?ł z największym rondem w Polsce. Większość ludzi jak przez nie jedzie to nie zdaje sobie sprawy, że jadą po rondzie. Jak byłem mały to czołowo zderzyli się tam dwaj kierowcy - jeden z Holandii a drugi z Lubina. Pod prąd jechał ten drugi.
@vincent38:
Co do rond to jeżeli nie ma znaku ronda to można przejechać środkiem. W Dąbrowie Górniczej jest takie jedno i kierowcy autobusów się nim nie przejmują.
A co do obrazków to najlepiej kliknąć prawym i "otwórz w nowej karcie", a jeżeli w adresie jest na końcu np ",w400.jpg" to usunąć to "w400" żeby wyświetlić w pełnym rozmiarze.