Wpis z mikrobloga

Getchange to taki kantor apka na telefon oferująca swoją kartę. Dla mnie jest to obecnie numer 1 do zakupów. Można tam kupić różne kryptwaluty. To jest jedyny kantor na świecie oferujący wypłaty bitcoin i euro za darmo! Oferują swoją kartę i...
Uruchomili depozyty € dowolną kartą bankomatową za 2,5% prowizji.
https://www.changeinvest.com/legal/fees-and-limits

Małe porównanie najlepszych. ...za 100€ - 453,52 Złoty kupimy...
0.014070000 BTC crypto.com kartą promocja 0%
0.013999650 BTC coinbase pro revolutem (trzeba czekać kilka godzin) wypłata za darmo
0.013732875 BTC getchange kartą wypłata BTC za darmo, € też + dają swoją kartę
0.013582760 BTC ramp.network revolutem 0.543 ETH i swap na coinbase pro
0.013780000 BTC wirex kartą XLM i swap na coinbase pro
0,013577550 BTC crypto.com kartą bez promocji
0.013470080 BTC coinbase kartą (binance kartą wychodzi prawie to samo)
0.013458400 BTC ramp.network revolutem 0.543 ETH i swap na fixedfloat, bez weryfikacji dowodem
0,013280000 BTC wirex kartą BTC
0.013231390 BTC ramp.network revolutem 0.543 ETH i swap na exodus, bez weryfikacji dowodem
0,012830000 BTC bitbay dla porównania przelewem

Dlaczego o tym wspominam? Bo to jedena z nielicznych opcji szybkiego zakupu. Szybkie porównanie pokazuje że zakupy u nich kartą są bardzo atrakcyjne. Porównanie zakupów kartą i revolutem u najlepszych... przy kursie 7100$ pokazuje że opłaca się u nich kupować kartą. Jeśli nie uwzględnimy coinbase pro bo przelew idzie jednak kilka godzin i crypto.com gdzie jest teraz promocja 0% zakupy kartą to wychodzi na to że getchange to najlepsza opcja, szybsze i bardziej opłacalne niż zakupy przelewem na bitbay.
Dlaczego getchange wypada tak dobrze po mimo tego że prowizja to 2,5%? Bo ma lepszy kurs niż na innych giełdach.

PS
getchange wypłata za darmo
crypto.com wypłata kosztuje 0.0003 BTC uwzględnione w obliczeniach
ramp.network zakup ETH i wymiana w 3 różnych miejscach na BTC uwzględnione w obliczeniach
wirex wypłata kosztuje 0.0005 BTC uwzględnione w obliczeniach
wirex kartą XLM i zamiana na coinbase pro na BTC uwzględnione w obliczeniach (wypłata z coinbase pro za darmo)
#bitcoin #kryptowaluty
plaisant - Getchange to taki kantor apka na telefon oferująca swoją kartę. Dla mnie j...

źródło: comment_1588003871JZbxkJtPdluLNFzPBeJwmy.jpg

Pobierz
  • 23
na binance wychodzi mi 0,0137


@Fang na binance ...minus opłata 0.0004 BTC za wypłatę to ci wyjdzie 0.0133 BTC wszędzie za wypłatę uwzględniłem w wyniku
@tomosano: na luno wychodziło mi 0.01355 minus 0.0005 za wypłatę to 0,01305‬ BTC i dla tego nawet tego nie dopisywałem do listy, po prostu nie opłaca sie kupować karta na luno bo mają zawsze duży kurs
@WhiskeyIHaze: nie widzę sensu kupowania na bitbay, przelewy weryfikacje co jakiś czas, blokady pieniędzy/krypto na tydzień miesiąc rok, egzaminy z blockchaina ...można szybko i przyjemnie nawet bez weryfikacji (to znaczy jest weryfikacja ale revolutem patrz ramp)
@plaisant: na bitbay nigdy nie wpłaciłem nawet złotówki bo zaczynałem swoją przygodę z krypto będąc w UK. tam najlepszym rozwiązaniem dal mnie był localbitcoins. chciałem kupić btc trwało to max 5 minut a ceny podobne do tych z giełd. a teraz właśnie kupuje na wirex bo też kiedyś. ale ta promocja na crypto.com wygląda spoko.
Powiedz mi Ty masz tam konta? kupowałeś kiedyś czy tylko sprawdzasz ceny?
@tomosano: teraz to sie kurs zmienił i nie ma co porównywać, dla BTC wyszło 0.01305 i nawet tego nie uwzględniałem bo równie dobrze pójdziesz na kucoin czy gdziekolwiek i wyjdzie na to samo czyli 3,5% prowizja + koszty wytransferowania a chciałem tu pokazać najlepszych gdzie prowizja to max 2,5% a koszty wytransferowania BTC na portfel praktycznie nie istnieją lub w 2 przypadkach są odjęte opłaty od wyniku (uwzględnione)
Luno zawsze będzie
@WhiskeyIHaze: mam tam konto, kupowałem tam wcześniej nie kartą, kartą tam jest 3,5% prowizji, kursy maja dobre, kupiłem tam teraz od momentu wprowadzenia tej promocji, niedawno czuprynek mi o tym napisał, tak to bym nie wiedział i kupił przez ramp i wymienił na coinbase pro lub wirex kartą
ta promocja ma potrwać 3 miesiące ale nie dokopałem się do źródła tych informacji a czuprynek nie dał źródełka tylko tak o napisał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaisant korzystam od dawna (wcześniej nazywało się to change wallet). Kiedyś doładowywałem konto przez Monese (w € za free, ale terazMonese odrzuca mi transakcje bo krytowaluty, więc najpierw Monese--->BNC10-->change Invest, trochę roboty ale zero prowizji. Posiadasz kartę już?
@kml86: tak mam kartę, korzystam czasem w sklepie z niej, dobre te change w porównaniu z innymi rozwiązaniami takimi jak wirex, lepsze od wirexa, na getchange mają lepsze kursy wymiany, mniejszą prowizję i nie biorą nic za wypłacenie euro czy krypto, teraz wprowadzili możliwość zakupy kartą za 2,5% prowizji to wypas, generalnie kartą niżej się nie da zejść z % bo to nie jest prowizja narzucona przez getchange tylko przez operatora
plaisant - @kml86: tak mam kartę, korzystam czasem w sklepie z niej, dobre te change ...

źródło: comment_1588161966XH8zsOMM0OYzDyRQhjJasB.jpg

Pobierz
@PurpleHaze co prawda sprawnie i bez weryfikacji (weryfikacja za pomocą revoluta) kupujesz tylko przez https://buy.ramp.network/ eth i wymiana na btc w portfelu exodus lub przez stronę fixedfloat też bez zakładania konta i weryfikacji, prowizja to 2,5% pociągnie ramp i 0,5% fixedfloat (około 1-2% exodus wallet) czyli 3%

Prawdopodobnie fixedfloat pociągnie 0.5-2 usd dodatkowo na zrobienie transakcji btc na twój portfel (teraz transakcja jest droga można sprawdzić tutaj https://mempool.space/mempool-block/0

Zrób sobie konto
@PurpleHaze: przelew dojdzie ci jutro
tak to ten portfel tutaj jest stronka odnośnie bezpieczeństwa portfeli a w szczególności sprawdzenia otwartego kodu portfela, na bieżąco aktualizowana bo wychodzą nowe wersje różnych portfeli i to jest sprawdzane przez ludzi, możesz poczytać o tym portfelu i o innych jeśli cię to interesuje https://walletscrutiny.com/
@plaisant: na samym dole tej stronki masz tabelkę, dobre portfele są w kolumnie open source, innych boje się używać :) są tam też wymienione portfele do BTC LN #lightningnetwork i w już widzę że w śród nich jest perełka jeszcze nie działa ale to będzie petarda bo tym portfelem będzie można kupić bitcoin kartą bez żadnych prowizji https://walletscrutiny.com/posts/zapsolutions.zap/ pracuje nad tym młody 18 lat https://twitter.com/JackMallers
@plaisant: Cześć. Chciałem zapytać- dlaczego na tym changeinvest trzeba przy rejestracji podawać dowód osobisty? Jak to się ma do anonimowości kryptowalut? Mogę się zarejestrować na dokument kolekcjonerski i nie będzie potem problemów?

Wiem że dzwonią, ale nie wiem w którym kościele, jestem na samym począteczku mojej przygody z krypto..
@DonRzoncy: wynika to z ustawy AML o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy w UE i mają obowiązek zrobić Ci KYC weryfikację.
Raczej nie maja bazy danych numerów dowodu czy PESEL i na dowód kolekcjonerski przeszłoby tylko potem z tego co sie orientuję to są poważne konsekwencje (więzienie) za wykorzystywanie takiego dowodu więc jak gówno wypłynie to mogą być bardzo poważne problemy.