Wpis z mikrobloga

Obciążenia doszły w końcu... Jedyny mankament to to że w tych krążkach które są w stosie, są jakieś niedoskonałości w otworach i prawie nie da się nałożyć na sztangę. Muszę wziąć pilnik i papier ścierny i się pobawić. Jak cudownie sobie machnąć 120 na 8 razy, zdziwiłem się po takiej przerwie i tyraniu 60tka x20 na serię.. #mikrokoksy btw będę robił projekt klatki w ironcad, ciekawe ile mi wyjdzie zbudowanie :)
chuckmls - Obciążenia doszły w końcu... Jedyny mankament to to że w tych krążkach któ...

źródło: comment_1587993774tIUvbNHfGSPFW62405mNRV.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@chuckmls: Tak, rozumiem. Jestem właściwie przekonany, że nie potrzebujesz aż takiego profilu. Popatrz na dostępne racki - większość ma 50x50x2. Pakowanie się w tak duże profile BARDZO podbije Ci koszty i IMO zupełnie nie jest potrzebne. No ale z drugiej strony to musi #!$%@?ńsko wyglądać 80x80 XD Powodzonka i pochwal się na tagu, jak to ostatecznie wyjdzie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@chuckmls robię klatki z 50x50x2, dla siebie robiłem ostatnio z 70x70x3 i materiał wyszedł mnie prawie tyle za ile sprzedaję gotową klatke z 50tki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ważniejsza od profila jest konstrukcja, widziałem klatki z jebitnych profili które gibają się jak #!$%@? rezus
  • Odpowiedz
Widzę że są modele 3d tak jak np https://grabcad.com/library/power-rack-2 i chyba ten mój projekt co sobie naszkicowałem zrzynając z racka na siłce oleję, jeśli będzie się dało pobrać, wysłać do zakładu i niech zrobią wg projektu.


@chuckmls: w sumię to mogę pomóc z zaprojektowaniem i wykonaniem czegoś takiego, lub też innych rzeczy. Kwestia lokalizacji tylko.

Skąd puzzle?
  • Odpowiedz
@chuckmls: te niedoróbki na talerzach to po cięciu czy zacieki od farby? Jak się okaże, że będę musiał poprawiać robotę to się chyba mocno zdenerwuję. I jeszcze, ile na nie czekałeś od zamówienia?
  • Odpowiedz
@Szefu: ogólnie mi chodzi o to żeby zrobić elementy .. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sobie z nich samemu skręcić a drobne rzeczy zespawać. Jak sobie zrobisz elementy to wtedy płacisz za te elementy a nie za squat rack, czyli 500-1500zł z góry więcej, z racji tego że kupiłeś racka a nie elementy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz jak jest, kasę trzeba
  • Odpowiedz