Wpis z mikrobloga

Obciążenia doszły w końcu... Jedyny mankament to to że w tych krążkach które są w stosie, są jakieś niedoskonałości w otworach i prawie nie da się nałożyć na sztangę. Muszę wziąć pilnik i papier ścierny i się pobawić. Jak cudownie sobie machnąć 120 na 8 razy, zdziwiłem się po takiej przerwie i tyraniu 60tka x20 na serię.. #mikrokoksy btw będę robił projekt klatki w ironcad, ciekawe ile mi wyjdzie zbudowanie :)
chuckmls - Obciążenia doszły w końcu... Jedyny mankament to to że w tych krążkach któ...

źródło: comment_1587993774tIUvbNHfGSPFW62405mNRV.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@chuckmls: z allegro? bo wygląda ideantycznie jak microplates te które kiedyś zamawiałem do dwuboju. Wszystkie przyszły tak nierówne i niedoważone, że mi nie dość, że zwrócił pieniądze, to jeszcze powiedział, że mogę sobie je zostawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak w ogóle zbuduję, jeśli się okaże że materiały plus wycinanie laserem to 2 koła to wolę sobie za 3 tys kupić gotowy :)


@chuckmls: Co konkretnie chcesz wycinać laserem? Otwory na uchwyty itp, czy elementy montażowe? W sumie dobry pomysł, bo robienie wszystkiego ręcznie sprawia, że wychodzi to tak średnio dokładnie. Jak nie laser, to chociaż do kogoś z porządną wiertarką stołową warto oddać - teraz pewnie bym tak zrobił
  • Odpowiedz
@shdw: stanąłem na wadze, 121,4kg. Stanąłem drugi raz z 20tką 141.4kg :) piątka też się zgadza, reszty mi się nie chciało. Może są różnice w gramach ale moja waga tego nie ogarnia.
  • Odpowiedz