Wpis z mikrobloga

Kojażycie ten moment jak poznajcie jakąś dziewczynę, jest piękna, inteligenta, zabawna(jak na kobietę), no wiecie wasz soulmate. I cały czas balonik się pompuje, pompuje, z każdym żartem, z każdą chwilą lubicie ją coraz bardziej. Aż w końcu ona robi, albo mówi coś takiego, że balonik pęka i całe powietrze z niego uchodzi. No ja właśnie miałem dziś coś takiego. Załamać się można.


#marekgrechuta #muzyka #logikarozowychpaskow #heheszki (w sumie to #nieheheszki )
Krailowskyy - Kojażycie ten moment jak poznajcie jakąś dziewczynę, jest piękna, intel...

źródło: comment_1587987716HlL03XRLLJyM8EgIzK98Fu.jpg

Pobierz
  • 59
@kamaz_5320: serio porównywanie KOMPOZYTORÓW którzy zdefiniowali czym muzyka klasyczna jest do PIOSENKARZA Grechuty, to nie umniejszając jego twórczości zwyczajne xD
Poza tym każdy zna Mozarta ale nie jego twórczość, zapytani wymienią MOŻE Lacrimosa od Mozarta, Cztery Pory Vivaldiego i Nocturne Chopina. Tyle, no chyba że ktoś gustuje w tej konkretnie muzyce.
Nie widziałem żeby gdzieś na świecie poza Polską był konkurs twórczości Grechuty. Żeby ludzie z całego świata uczyli się jego