Wpis z mikrobloga

Kojażycie ten moment jak poznajcie jakąś dziewczynę, jest piękna, inteligenta, zabawna(jak na kobietę), no wiecie wasz soulmate. I cały czas balonik się pompuje, pompuje, z każdym żartem, z każdą chwilą lubicie ją coraz bardziej. Aż w końcu ona robi, albo mówi coś takiego, że balonik pęka i całe powietrze z niego uchodzi. No ja właśnie miałem dziś coś takiego. Załamać się można.


#marekgrechuta #muzyka #logikarozowychpaskow #heheszki (w sumie to #nieheheszki )
Krailowskyy - Kojażycie ten moment jak poznajcie jakąś dziewczynę, jest piękna, intel...

źródło: comment_1587987716HlL03XRLLJyM8EgIzK98Fu.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@kamaz_5320 można ich znać z nazwiska ale nie wszyscy koniecznie muszą co nie znaczy że nie znają jakiejś ich twórczości. To tak jakbyś skreślił dziewczynę bo spytała kim jest Scorsese mimo że widziała 5 jego filmów. Są rzeczy które się zna ale nawet o tym nie wie bo się na tym nie skupia i nie koniecznie sprawia to że ona jest głupia. Być może jara ją ornitologia i potrafi wymienić wszystkie
  • Odpowiedz
@kinesin1000: @Qiudo: @Qiudo: @zupa_cebulowa: @zupa_cebulowa: no wiadomo Grechuta nie jest gwiazdą światowej sławy, ale na skalę naszego kraju już tak, jego najpopularniejszy utwór na YT ma 70 milionów, a wiele osób pewnie słyszało to poza YT(głównie 40+), no jest to jednak duży wynik, a sam Grechuta jest jedną z ważniejszych postaci w popkulturze, a nazywanie go gówno grajkiem i ustawianie go na
  • Odpowiedz
@Krailowskyy punkt widzenia dla każdego może być inny. Ja swoje zdanie wyczerpałam w rozmowie z @kamaz_5320 Jedyne co sprostuje to to że nie uważam go za gówno grajka ale że w porównaniu do światowej sławy kompozytorów wypada jak zwykły grajek a to jest różnica. Wydaje mi się że właśnie większość młodych ludzi słyszało Grechutę w radiu lub gdzieś ich rodzice słuchali i oni przy okazji a nie koniecznie na YT
  • Odpowiedz
@Hawthorne: w normalnych czasach. Zawsze tak było.
Dlaczego przy każdej sposobności ludzie biadolą CO ZA CZASY ŁOLABOGA. #!$%@? normalne czasy, nic sie nie zmienia tylko ludzi jest więcej i lepszy dostęp do informacji. Jedyne co się zmieniło to społeczna fiksacja na tle dóbr materialnych i określanie siebie przez posiadane przedmioty stały się społecznie akceptowalne. Reszta- wszystko jest tak samo, przestańcie histeryzować.
  • Odpowiedz
@panjawel666: Mysle ze w dobie pop-kultury ludzie bardziej sie przejmuja pop-kultura, gdy nia sie mało kto interesował. Kiedyś pewnie wystarczylo znać króal i topke szlachty i #!$%@?, a nie jakieś Grechuty-#!$%@?-wie-kto :P
  • Odpowiedz
@Krailowskyy: Jedna po prostu na żywo jakoś jej czar prysł, zwykle wizualnie, druga okazała się trochę manipulantką i mimo, że wszystko szło idealnie to postawiła ścianę po swojej stronie, a trzecia wyjątkowo dziecinna
  • Odpowiedz